Podbeskidzie – Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Typy, kursy (6.06.2020)
06.06.2020

Jedno z najciekawszych spotkań obecnej kolejki. Podbeskidzie obok Warty Poznań i Stali Mielec jest najpoważniejszym kandydatem do bezpośredniego awansu do ekstraklasy. Bielszczanie mogą wykorzystać wczorajsze potknięcie ekipy z Podkarpacia. O to będzie jednak bardzo trudno, ponieważ Termalica także ma swój cel jakim jest awans do TOP 6. 

Podbeskidzie – Bruk-Bet Termalica Nieciecza zapowiedź (sobota, 12:40)

Zespół ze Śląska poniekąd może czuć się pewnie pod kątem uzyskania miejsca w play-offach. Podopieczni Krzysztofa Brede zechcą jednak uzyskać awans automatycznie, aby mieć pewność, że po czterech sezonach uda im się wrócić do gry z najlepszymi bez walki w systemie play-off. Dziś mogą postawić kolejny krok w uzyskaniu awansu.

Zespół z Bielska dobrze rozpoczął rozgrywki i w Grudziądzu zgarnął trzy punkty pomimo nerwowej końcówki po kontaktowej bramce Van Haarena. Beniaminek I ligi dość niespodziewanie sprawił im sporo kłopotów. Cichym bohaterem tego starcia został Jakub Bieroński. 17-latek zabawił się z defensorami rywali i efektownie otworzył wynik spotkania. Dla pomocnika było to debiutanckie trafienie w pierwszej drużynie.

Termalica także ma za sobą udany początek tygodnia. Wygrana z Wigrami pozwoliła przesunąć im się w tabeli na ósmą lokatę. Do znajdującego się na szóstej pozycji GKS Jastrzębie tracą zaledwie dwa punkty. Do końca rozgrywek pozostało nadal 11 spotkań, dlatego jeszcze wszystko może się wydarzyć.

Bez wątpienia faworytem jest Podbeskidzie. Dla lidera to idealny moment na odskoczenie od Stali na cztery punkty.

Podbeskidzie – Bruk-Bet Termalica Nieciecza kursy bukmacherów

Naturalnie faworyta bukmacherzy upatrują w Podbeskidziu. Wygrana zespołu z Bielska została wyceniona na 1.73, remis na 3.65, zaś zwycięstwo gości 4.55.

Podbeskidzie – Bruk-Bet Termalica Nieciecza typy

Spodziewamy się mimo wszystko trudnej przeprawy dla “Górali”. Spotkanie może dodatkowo obfitować w bramki.

Podbeskidzie – Bruk-Bet Termalica | Typ: Podbeskidzie wygra  @ 1.73 BETFAN

Podbeskidzie – Bruk-Bet Termalica | Typ: Obie drużyny strzelą bramkę @ 1.87 BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO