Napoli odrzuca ofertę Juventusu za Milika. Klub postawił jeden warunek

15.06.2020

Już w środę Napoli w finale Pucharu Włoch zmierzy się z Juventusem. To może być niejako ostatnie spotkanie Arkadiusza Milika przeciwko „Starej Damie”. Polak bowiem jest coraz bliżej transferu do Turynu.

Milik trafi do Juventusu?

Doniesienia związane z transferem 26-latka trwają już od wielu miesięcy. Pomimo wielu plotek na temat zainteresowania ze strony angielskich oraz hiszpańskich klubów, obecnie to mistrz Włoch wydaje się najbliżej dokonania tej transakcji.

Milik nie ma zamiaru przedłużać swojej umowy z Napoli, która wygasa w 2021 roku. Między innymi z tego powodu ekipa ze Stadio San Paolo planuje ten transfer. Wczoraj pojawiły się informacje, że w transakcje mógłby zostać włączony Federico Bernardeschi. Jednak informacje „Tuttosport” zdradzają, że Aurelio de Laurentiis nie chce takiej opcji i oczekuje kwoty rzędu 40-50 milionów euro.

Nie ma mowy o wymianie

Jak widać, Napoli nie ma zamiaru pójść na ugodę z Juventusem, który szuka chętnych na Bernardeschiego. Włoch ma za sobą nieudany sezon, w którym trafił tylko jedną bramkę i zanotował jedną asystę.

Czy oba kluby zatem zdołają się dogadać? Bez wątpienia upływający czas gra na korzyść Juventusu.