Adam Deja doznał poważnej kontuzji w meczu z Wisłą Kraków

15.06.2020

Adam Deja opuścił boisko w drugiej połowie spotkania z Wisłą Kraków z powodu kontuzji. Piłkarza może czekać dłuższa przerwa.

Pechowy pierwszy mecz pod wodzą Ireneusza Mamrota

Adam Deja w obecnym sezonie nie występował regularnie w pierwszej jedenastce Arki. Piłkarz zagrał w 20 ligowych meczach, z czego 15 rozpoczął od pierwszej minuty. Przed spotkaniem z Wisłą Kraków był zawieszony z powodu czerwonej kartki na trzy mecze.

Ireneusz Mamrot wystawił pomocnika w pierwszym składzie na pojedynek z “Białą Gwiazdą”. Tym samym był to dla zawodnika pierwszy ligowy mecz pod wodzą nowego trenera Arki. W drugiej połowie Deja musiał jednak opuścić boisko z powodu kontuzji.

Długa przerwa piłkarza Arki?

Jak się okazuje, sytuacja piłkarza jest nie najlepsza, co potwierdził Ireneusz Mamrot podczas konferencji prasowej.

Nie wygląda to za dobrze. Nie chcę nic mówić, ale może to być dłuższa przerwa. To dla nas problem, bo uraz ma też Marko Vejinović. W środku pola nie mamy aż tylu zawodników, będziemy musieli poukładać to inaczej. Pierwsza diagnoza jest mało optymistyczna – stwierdził trener Arki.

Spotkanie z Wisłą było jego ostatnim w obecnej drużynie?

To może oznaczać, że piłkarz już nie zagra w barwach zespołu z Gdyni. Z końcem sezonu bowiem wygasa jego kontrakt z klubem. Do tej pory Deja wystąpił w szeregach Arkowców w 49 meczach, w których zdobył trzy gole i zaliczył cztery asysty.

Fot. YouTube