Legia Warszawa – Piast Gliwice. Transmisja LIVE, gdzie oglądać online?
27.06.2020

W hicie 33. kolejki PKO BP Ekstraklasy, lider rozgrywek, czyli ekipa Legii Warszawa podejmie na własnym obiekcie wicelidera ekstraklasy i aktualnego mistrza Polski, drużynę Piasta Gliwice.

 Legia Warszawa – Piast Gliwice transmisja LIVE

Tuż po zakończeniu fazy zasadniczej, wielu sympatyków z niecierpliwością oczekiwało na to starcie. Wydawało się bowiem, iż potyczka obu ekip w znacznym stopniu może zaważyć o losach mistrzostwa.

Nastroje popsuli nieco zawodnicy Piasta, którzy po podziale tabeli spisują się poniżej oczekiwań. Wystarczy powiedzieć, że ekipa z Gliwic nie tylko nie zdobyła ani jednego punktu w dwóch potyczkach, ale również nie strzeliła nawet bramki.

Mimo to, sobotnie starcie z Legią jest niezwykle istotne. Jeżeli gospodarzom uda się zwyciężyć, to przewaga “Legionistów” nad Piastem będzie wynosić już czternaście punktów. Sprawa tytułu przy takim scenariuszu wydaje się rozstrzygnięta.

 Legia Warszawa – Piast Gliwice. Gdzie oglądać?

Transmisję z tego spotkania można zobaczyć zarówno w Canal+Sport, jak i TVP 1. Dodatkowo mecz będzie dostępny na platformie CANAL+ i stronie sport.tvp.pl

 Legia Warszawa – Piast Gliwice na żywo

Hitowa potyczka zostanie rozegrana w Warszawie na stadionie Legii przy ulicy Łazienkowskiej 3. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:30, a rywalizację poprowadzi sędzia Szymon Marciniak.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO