Trabzonspor planuje pozyskać Domagoja Antolicia

01.07.2020

Trabzonspor wyraża zainteresowanie pozyskaniem Domagoja Antolicia. Byłaby to duża strata dla drużyny Aleksandara Vukovicia.

Informację taką podał turecki dziennik „Milliyet”. Bieżący sezon ligowy w wykonaniu Trabzonsporu jest zaskakująco dobry. Drużyna Huseyina Cimisira wciąż zachowuje szanse na mistrzostwo kraju. Warto jednak zaznaczyć, że przed kilkoma tygodniami UEFA zdecydowała o wykluczeniu Borodowo-niebieskich z europejskich pucharów. Zawodnikiem tego klubu jest były zawodnik Legii, Guilherme, z którym zresztą Antolić miał okazję występować.

Duża strata?

Odejście Chorwata byłoby dużym ubytkiem dla linii pomocy stołecznego klubu. Antolić jest piłkarzem, z którego trener Aleksandar Vuković korzysta bardzo często. Można powiedzieć, że w tym sezonie jego gra wygląda na miarę oczekiwań kibiców.

Koniec kontraktu

30-latek trafił do Warszawy w 2017 roku z Dinama Zagrzeb, w którym wcześniej przez niemal 5 lat regularnie występował. Na koncie ma 6 występów w reprezentacji Chorwacji. W tym sezonie zagrał w 30 meczach ligowych w barwach Legionistów. Bilans to 3 gole i 5 asyst. Jego kontrakt skończy się 31 grudnia 2020 roku.