Paul Pogba chce zostać w Manchesterze United

03.07.2020

Saga dotycząca przyszłości Paula Pogby już niedługo może mieć swoje zakończenie. Według informacji „ESPN” Francuz ostatecznie zdecydował się pozostać w Manchesterze United. 

Środkowy pomocnik rzekomo zrezygnował z chęci opuszczenia Old Trafford na rzecz gry dla Realu Madryt. Wynika to z bardzo dobrych relacji z menedżerem „Czerwonych Diabłów”, Ole Gunnarem Solskjaerem.

Trudny sezon Pogby

Obecne rozgrywki nie są najbardziej udane dla francuskiego piłkarza. Pogba zagrał jedynie w 12. meczach Manchesteru United, zaliczając łącznie zaledwie 823. minuty. Jest to pokłosiem kontuzji, które nękają mistrza świata z 2018 roku. Pogba trafił do czerwonej części Manchesteru latem 2016 roku za blisko 90 milionów funtów. Jego kontrakt wygasa wraz z końcem czerwca 2021 roku. Wobec informacji „ESPN” istnieje duża szansa, że umowa zostanie przedłużona.

Ścisk w środku pola

Środek pomocy jest w ekipie Solskjaera dosyć mocno obsadzony. Świetne opinie zbiera sprowadzony zimą Bruno Fernandes, a swoją cegiełkę do dobrej dyspozycji zespołu dołożyli także Scott McTominay czy Nemanja Matić. Zdrowy i prezentujący wysoką formę Paul Pogba jest zdecydowanie wartością dodaną w drugiej linii „Czerwonych Diabłów”.

typy dnia
kurs 1.85
Girona - Granada
Każda drużyna powyżej 2.5 rzutów rożnych w meczu
TAK
kurs 1.77
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Obie strzelą gola
TAK
kurs 2.91
Real Madryt - Betis Sewilla
Podwójna szansa Betis
X2