Program telewizyjny dla kibiców futbolu. Aktualizowany na bieżąco [03.07-09.07.2020]
03.07.2020
Ostatnia aktualizacja 9 lipca, 2020 o 17:30

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. 

Co warto obejrzeć w tym tygodniu?

Zanim przejdziemy do programu, pragniemy zaznaczyć, że warto do niego wracać, ponieważ cały czas będzie aktualizowany o nowe wydarzenia.

Piątek 03.07.2020

07:00 Polsat Sport | Polsat Sport News | PolsatSport.pl
Poranek z Polsatem Sport (Krzysztof Wanio)

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Adam Kotleszka, Michał Łopaciński)

13:00 Kanał Sportowy
Stanowisko (Krzysztof Stanowski)

17:40 Polsat Sport
1. liga: Chojniczanka Chojnice – Sandecja Nowy Sącz

18:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | nSport+
Ekstraklasa: ŁKS Łódź – Wisła Kraków (Żelisław Żyżyński, Wojciech Jagoda)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Super Piątek (Filip Surma, Andrzej Juskowiak)

20:10 Polsat Sport
1. liga: Zagłębie Sosnowiec – Chrobry Głogów

20:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Korona Kielce – Arka Gdynia (Bartosz Gleń, Marcin Baszczyński)

22:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
LaLiga: Atletico Madryt – RCD Mallorca (Marcin Pawłowski, Łukasz Wiśniowski)

22:00 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

22:00 Kanał Sportowy | Weszło FM
Hejt Park (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk)

Sobota 04.07.2020

09:00 Kanał Sportowy
Trening piłkarski (Robert Podoliński)

09:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Adam Kotleszka, Michał Łopaciński)

11:15 TVP Sport | Weszło TV | Weszło FM 12:15 Weszło TV | Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Maciej Wąsowski, Łukasz Madej)

12:40 Polsat Sport
1. liga: Miedź Legnica – GKS Tychy

13:30 CANAL+ Sport 2
Premier League: Norwich City – Brighton & Hove Albion (Filip Surma, Rafał Nahorny)

13:30 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
Championship: Derby County – Nottingham Forest (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

15:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | nSport+
Ekstraklasa: Raków Częstochowa – Zagłębie Lubin (Robert Skrzyński, Maciej Murawski)

15:10 Polsat Sport
1. liga: Stal Mielec – Odra Opole

16:00 CANAL+ Now
Premier League: Leicester City – Crystal Palace (Piotr Glamowski, Grzegorz Kaczmarczyk)

16:00 CANAL+ Sport 2
Premier League: Manchester United – AFC Bournemouth (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

17:00 CANAL+ Sport | TVP Sport
Ekstraklasa: Studio (Żelisław Żyżyński, Kazimierz Węgrzyn, Marcin Baszczyński, Bartosz Bereszyński)
(Jacek Kurowski, Sebastian Mila, Maciej Szczęsny, Marcin Żewłakow)

17:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
LaLiga: Celta Vigo – Real Betis (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

17:15 Eleven Sports 1
Serie A: Juventus Turyn – Torino FC (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

17:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K | TVP 1
Ekstraklasa: Lech Poznań – Legia Warszawa (Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski)
(Dariusz Szpakowski, Robert Podoliński)

17:40 Polsat Sport
1. liga: Warta Poznań – Puszcza Niepołomice

18:30 CANAL+ Sport 2
Premier League: Wolverhampton Wanderers – Arsenal Londyn (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

19:10 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk, Dominik Mucha)

19:30 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: Sassuolo Calcio – US Lecce (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

19:30 Eurosport 1
Puchar Niemiec: Studio (Edward Durda, Tomasz Lach, Radosław Gilewicz)

19:30 nSport+
LaLiga: Real Valladolid – Deportivo Alaves (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Cracovia Kraków (Adam Marchliński, Radosław Majdan)

20:45 Eurosport 1
Puchar Niemiec: Bayer Leverkusen – Bayern Monachium (Mateusz Borek, Sławomir Chałaśkiewicz)

21:00 CANAL+ Sport 2
Premier League: Chelsea Londyn – Watford FC (Piotr Domagała, Przemysław Rudzki)

21:45 Eleven Sports 1
Serie A: Lazio Rzym – AC Milan (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

22:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
LaLiga: Granada CF – Valencia CF (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

22:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Liga+ (Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki)

22:00 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Piotr Sobczyński)

22:00 Kanał Sportowy
Mój pierwszy raz (Tomasz Smokowski, Marek Plawgo)

22:00 Weszło FM
Hyde Park (Wojciech Piela, Wojciech Hadaj)

Niedziela 05.07.2020

10:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Adam Kotleszka, Samuel Szczygielski)

11:00 Polsat Sport | PolsatSport.pl 12:25 PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Bożydar Iwanow, Cezary Kowalski, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Andrzej Dawidziuk, Artur Wichniarek)

12:40 Polsat Sport
1. liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Radomiak Radom

13:00 CANAL+ Sport 2
Premier League: Burnley FC – Sheffield United (Piotr Domagała, Rafał Nahorny)

13:05 TVP 3
2. liga: Górnik Łęczna – Olimpia Elbląg (Tomasz Jasina)

14:00 Eleven Sports 2
LaLiga: Athletic Bilbao – Real Madryt (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

15:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok (Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda)

15:00 Ipla
1. liga: Olimpia Grudziądz – GKS Bełchatów

15:10 Polsat Sport
1. liga: Termalica Nieciecza – Stomil Olsztyn

15:15 CANAL+ Sport 2
Premier League: Newcastle United – West Ham United (Przemysław Rudzki, Grzegorz Kaczmarczyk)

17:00 CANAL+ Sport 2 | CANAL+ Now
Tipico Bundesliga: LASK Linz – Red Bull Salzburg (Michał Kornacki, Wojciech Jagoda)

17:00 Polsat Sport Extra
Fortuna Liga: Sparta Praga – FK Jablonec

17:00 Eleven Sports 3 | Eleven Sports 4
LaLiga: RCD Espanyol – CD Leganes (Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński)

17:15 Eleven Sports 2
Serie A: Inter Mediolan – Bologna FC (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

17:30 CANAL+ Sport
Premier League: Liverpool FC – Aston Villa (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

17:30 CANAL+ Premium | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Śląsk Wrocław (Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski)

17:40 Polsat Sport
1. liga: Wigry Suwałki – GKS Jastrzębie

19:00 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk, Dominik Mucha)

19:30 Eleven Sports 1
Serie A: Cagliari Calcio – Atalanta Bergamo (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

19:30 Eleven Sports 2
Serie A: Sampdoria Genua – SPAL Ferrara (Julian Kowalski, Tomasz Zieliński)

19:30 Eleven Sports 3
Serie A: Parma Calcio – ACF Fiorentina (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

19:30 Eleven Sports 4
Serie A: Brescia Calcio – Hellas Werona (Michał Mitrut, Mikołaj Kruk)

19:30 Weszło TV | Weszło FM
Liga Minus (Paweł Paczul, Wojciech Kowalczyk, Jakub Białek, Leszek Milewski)

19:30 CANAL+ Premium | CANAL+ Sport 3
Liga+ Extra (Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak, Kazimierz Węgrzyn, Radosław Majdan, Sławomir Stempniewski, Waldemar Fornalik, Jakub Kamiński)

19:30 CANAL+ Sport 2
LaLiga: CA Osasuna – Getafe CF (Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński)

20:00 CANAL+ Sport
Premier League: Southampton FC – Manchester City (Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski)

20:30 Eurosport 1
Eliteserien: Stabaek IF – Rosenborg BK (Adam Kotleszka)

21:30 Przegląd Sportowy
Magazyn Sportowy (Izabela Koprowiak, Mateusz Borek, Bartosz Bosacki, Ivica Vrdoljak)

21:45 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: SSC Napoli – AS Roma (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

22:00 CANAL+ Sport | CANAL+ 4K
LaLiga: Villarreal CF – FC Barcelona (Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała)

22:00 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)

22:30 Kanał Sportowy
Piłka nocna (Michał Pol, Andrzej Strejlau)

Poniedziałek 06.07.2020

00:00 CANAL+ Sport
Sport+ (Rafał Nahorny, Edward Durda, Leszek Orłowski)

07:00 Polsat Sport | Polsat Sport News | PolsatSport.pl
Poranek z Polsatem Sport (Jerzy Mielewski)

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Wojciech Piela, Samuel Szczygielski)

10:25 Onet | Kanał Sportowy 11:30 Kanał Sportowy Extra
Misja Futbol (Mateusz Borek, Tomasz Smokowski, Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Damian Kądzior)

16:00 Kanał Sportowy | Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Jarosław Koliński, Grzegorz Kaczmarczyk, Jarosław Fojut)

18:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Wisła Płock – Górnik Zabrze (Cezary Olbrycht, Tomasz Wieszczycki)

18:00 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Michał Czechowicz, Piotr Żelazny)

18:00 Newonce
Kick Off (Przemysław Rudzki, Marcin Feddek)

19:00 Newonce
La Polemica (Dominik Piechota, Dominik Mucha)

19:00 TVP Sport | Kanał Sportowy 20:00 Kanał Sportowy
Liga PL (Łukasz Trałka, Jakub Wawrzyniak, Michał Żewłakow, Jakub Kamiński, Rafał Boguski)

19:30 CANAL+ Sport 2
LaLiga: Levante UD – Real Sociedad (Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała)

20:00 TVP Sport
Gol (Jacek Kurowski, Szymon Borczuch, Andrzej Strejlau, Marcin Żewłakow, Jakub Moder, Jacek Kiełb)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa po godzinach (Żelisław Żyżyński, Maciej Murawski, Paulina Czarnota-Bojarska)

20:00 Polsat Sport
Magazyn 1. ligi (Szymon Rojek, Tomasz Łapiński, Janusz Kudyba, Kamil Juraszek, Tomasz Horwat, Jarosław Zadylak)

20:00 Sport.pl
Sekcja Piłkarska (Michał Gąsiorowski, Adam Godlewski, Tomasz Ćwiąkała, Mariusz Mowlik)

20:00 Weszło FM
Weszłopolscy (Jakub Białek, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski, Dariusz Sztylka, Grzegorz Szymusik)

20:30 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
Bundesliga: FC Heidenheim – Werder Brema (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

21:00 CANAL+ Sport | CANAL+ 4K
Premier League: Tottenham Hotspur – Everton FC (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

22:00 CANAL+ Sport 2
LaLiga: Sevilla FC – SD Eibar (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

22:00 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

23:00 Weszło FM
Hyde Park (Jakub Białek, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski)

23:00 CANAL+ Sport
Jej Wysokość Premier League (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny, Przemysław Pełka, Kamil Kosowski, Mark Clattenburg, Jamie Vardy, Mason Greenwood, Patrick van Aanholt)

 

Wtorek 07.07.2020

07:00 Polsat Sport | Polsat Sport News | PolsatSport.pl
Poranek z Polsatem Sport (Krzysztof Wanio, Cezary Kowalski, Bożydar Iwanow)

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Kamil Gapiński, Paweł Paczul)

14:00 Kanał Sportowy | Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Norwegia (Adam Kotleszka, Paweł Tanona, Kamil Olsztyński)

16:30 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Piotr Szymczuk, Damian Gąska)

17:30 Weszło FM
To My Scyzory (Marcin Długosz, Michał Siejak, Paweł Gągorowski)

18:00 Eleven Sports 2
Championship: Nottingham Forest – Fulham FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

18:15 Eleven Sports 3
2. Bundesliga: FC Nurnberg – FC Ingolstadt (Sebastian Chabiniak, Mateusz Majak)

18:30 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Szymon Janczyk, Szymon Piórek, Jarosław Skrobacz)

19:00 Ipla
Do jednej bramki (Paweł Ciszek, Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

19:00 Polsat Sport
Puchar Polski: Studio (Przemysław Iwańczyk, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Dariusz Wdowczyk)

19:00 CANAL+ Now
Premier League: Watford FC – Norwich City (Piotr Glamowski, Grzegorz Kaczmarczyk)

19:00 CANAL+ Sport
Premier League: Crystal Palace – Chelsea Londyn (Piotr Domagała, Rafał Nahorny)

19:30 CANAL+ Sport 2
LaLiga: Valencia CF – Real Valladolid (Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała)

19:30 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: US Lecce – Lazio Rzym (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:00 Polsat Sport | Super Polsat
Puchar Polski: Cracovia Kraków – Legia Warszawa (Bożydar Iwanow, Tomasz Łapiński – z Krakowa)

21:15 CANAL+ Sport | CANAL+ 4K
Premier League: Arsenal Londyn – Leicester City (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

21:45 Eleven Sports 1
Serie A: AC Milan – Juventus Turyn (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

22:00 CANAL+ Sport 2
LaLiga: Celta Vigo – Atletico Madryt (Rafał Wolski, Leszek Orłowski)

22:00 Kanał Sportowy
Hejt Park (Tomasz Smokowski, Olaf Lubaszenko)

22:00 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

Środa 08.07.2020

07:00 Polsat Sport | Polsat Sport News | PolsatSport.pl
Poranek z Polsatem Sport (Jerzy Mielewski, Michał Zachodny, Piotr Jawor, Radosław Nawrot)

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Maja Strzelczyk, Samuel Szczygielski

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Piotr Jawor, Grzegorz Wojtowicz)

13:00 Kanał Sportowy
Top 10 (Tomasz Smokowski, Leszek Milewski)

13:00 Weszło FM
Głos Portowców (Bartosz Ślusarski, Daniel Przybysz, Piotr Stolarczyk, Krzysztof Domański)

18:00 Weszło FM
Estadio Weszło (Krzysztof Rot, Maciej Leszczyński, Michał Zawada, Michał Borkowski)

18:00 Eleven Sports 3
Championship: West Bromwich Albion – Derby County (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

18:00 Polsat Sport Extra
Fortuna Liga: Slavia Praga – Sparta Praga

19:00 Polsat Sport
Puchar Polski: Studio (Przemysław Iwańczyk, Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski, Radosław Majewski)

19:00 CANAL+ Sport
Premier League: Manchester City – Newcastle United (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

19:00 CANAL+ Sport 2
Premier League: West Ham United – Burnley FC (Piotr Glamowski, Przemysław Rudzki)

19:00 CANAL+ Now
Premier League: Sheffield United – Wolverhampton Wanderers (Przemysław Pełka, Grzegorz Kaczmarczyk)

19:30 nSport+
LaLiga: Getafe CF – Villarreal CF (Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński)

19:30 Eleven Sports 1
Serie A: Genoa CFC – SSC Napoli (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

19:30 Eleven Sports 2
Serie A: ACF Fiorentina – Cagliari Calcio (Michał Mitrut, Mikołaj Kruk)

20:00 Polsat Sport | Super Polsat
Puchar Polski: Lech Poznań – Lechia Gdańsk (Cezary Kowalski, Paweł Golański)

20:30 Eleven Sports 4
LaLiga: Real Betis – CA Osasuna (Marcin Pawłowski, Mateusz Majak)

21:15 CANAL+ Sport
Premier League: Brighton & Hove Albion – Liverpool FC (Przemysław Rudzki, Tomasz Ćwiąkała)

21:45 Eleven Sports 3
Serie A: AS Roma – Parma Calcio (Julian Kowalski, Piotr Czachowski)

21:45 Eleven Sports 2
Serie A: Atalanta Bergamo – Sampdoria Genua (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

22:00 Eleven Sports 1
LaLiga: FC Barcelona – RCD Espanyol (Sebastian Chabiniak, Łukasz Wiśniowski)

22:00 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Piotr Sobczyński)

Czwartek 09.07.2020

02:00 Polsat Sport Extra
MLS: Orlando City – Inter Miami

07:00 Polsat Sport | Polsat Sport News | PolsatSport.pl
Poranek z Polsatem Sport (Przemysław Iwańczyk, Paweł Gołaszewski, Piotr Świerczewski)

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Wojciech Piela, Samuel Szczygielski)

13:00 Weszło FM
Kiedyś to było: Legia w LM 95/96 (Kamil Kania, Leszek Milewski, Bartosz Bolesławski)

14:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Damian Smyk, Józef Djaczenko, Mateusz Kuźniewski)

15:00 Weszło FM
Trójmiasto jest nasze (Paweł Paczul, Wojciech Pertkiewicz)

15:00 Polsat Sport Extra
MLS: New York City – Philadelphia Union

16:00 Kanał Sportowy
LaLiga Bonita (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Dominik Piechota, Wojciech Kowalczyk, Natalia Ostrowska)

16:00 Weszło FM
Jak uczyć futbolu (Przemysław Mamczak, Maciej Stolarczyk)

17:30 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Piela, Jakub Majewski, Jan Kałucki)

18:00 ETOTO
Piłkarski Quiz Pod Napięciem (Tomasz Smokowski, Michał Pol, Przemysław Rudzki)

18:00 Eleven Sports 2
Championship: Leeds United – Stoke City (Tomasz Zieliński)

18:00 CANAL+ Sport
Liga Gra (Bartosz Ignacik)

19:00 CANAL+ Sport
Premier League: AFC Bournemouth – Tottenham Hotspur (Piotr Domagała, Rafał Nahorny)

19:00 CANAL+ Sport 2 | CANAL+ Now
Premier League: Everton FC – Southampton FC (Marcin Rosłoń, Grzegorz Kaczmarczyk)

19:30 nSport+
LaLiga: SD Eibar – CD Leganes (Adam Marchliński, Tomasz Lipiński)

19:30 Eleven Sports 1
LaLiga: RCD Mallorca – Levante UD (Michał Mitrut, Michał Świerżyński)

19:30 Eleven Sports 3 | Eleven Sports 4
Serie A: SPAL Ferrara – Udinese Calcio (Piotr Dumanowski, Filip Kapica)

20:00 Weszło TV
Liga Minus (Paweł Paczul, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Wojciech Piela)

21:00 Kanał Sportowy
Hejt Park (Monika Wądołowska, Cezary Pazura)

21:00 Przegląd Sportowy
Magazyn Sportowy (Izabela Koprowiak, Łukasz Gikiewicz, Damian Kądzior)

21:15 CANAL+ Sport | CANAL+ 4K
Premier League: Aston Villa – Manchester United (Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki)

21:45 Eleven Sports 1
Serie A: Hellas Werona – Inter Mediolan (Mateusz Święcicki, Dominik Guziak)

22:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
LaLiga: Athletic Bilbao – Sevilla FC (Marcin Pawłowski, Sebastian Chabiniak)

22:00 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)

23:15 CANAL+ Sport
Face2Face (Tomasz Ćwiąkała, Damian Kądzior)

500PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO