Warta Poznań – Puszcza Niepołomice. Typy, kursy (4.07.2020)

04.07.2020

Warta Poznań zmierzy się w najbliższym meczu z Puszczą Niepołomice. Czy podopieczni Piotra Tworka po nieudanych meczach wrócą na zwycięską drogę? A może Puszcza okaże się dla nich kolejną trudną przeszkodą?

Warta Poznań – Puszcza Niepołomice zapowiedź

Niedawno wydawało się, że Warta jest faworytem do bezpośredniego awansu do ekstraklasy. Ostatnie pięć spotkań jednak oddaliło drużynę z Poznania od pierwszej dwójki. W poprzednich pięciu kolejkach Fortuna 1. Ligi zespół wygrał zaledwie jeden mecz, raz zremisował i zanotował trzy porażki.

Podopieczni Tomasza Tułacza spisywali się nieco lepiej, jednak ich sytuacja w lidze nie jest spokojna. Drużyna w tej chwili ma bowiem tylko dwa punkty przewagi nad strefą spadkową i zajmuje 14. miejsce. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, że niepołomiczanie wciąż mają szansę na baraże, gdyż tracą do nich tylko pięć oczek.

Puszcza jeszcze nigdy w historii nie wygrała w lidze z Wartą. Ostatnie spotkanie zakończyło się wygraną “Zielonych” 2:0. Może podopieczni Piotra Tworka ponownie zbliżą się do miejsc gwarantujących bezpośredni awans?

Warta Poznań – Puszcza Niepołomice kursy

Bukmacherzy dostrzegają większe szanse na triumf Warty, oceniając kurs na to zdarzenie na 2.09. Z kolei kurs na zwycięstwo Puszczy wynosi 3.20, a na remis 3.55.

Warta Poznań – Puszcza Niepołomice typy

Obie drużyny powinny tutaj postarać się o wygraną. Wydaje się, że zarówno gospodarze, jak i skuteczna na wyjazdach Puszcza, znajdą drogę do bramki. Poza tym, nie jest tajemnicą, że Warta częściej zdobywa gole w drugiej połowie.

Warta – Puszcza | Typ: Obie drużyny strzelą gola @1.84 BETFAN

Warta – Puszcza | Typ: Warta strzeli więcej goli w 2. połowie @2.40 BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!