Athletic Bilbao – Real Madryt. Typy, kursy (5.07.2020)

05.07.2020

Jeden z najważniejszych meczów dla Realu Madryt w kwestii zdobycia mistrzostwa Hiszpanii. Jeśli Los Blancos pokonają dzisiaj gospodarzy, będą mieli już autostradę do przejęcia tytułu od FC Barcelony. Czy im się to uda? A może to Athletic udowodni swoją wysoką formę i pokrzyżuje plany rywalowi?

Athletic Bilbao – Real Madryt zapowiedź

Na 5 kolejek do końca rozgrywek Real Madryt ma już czteropunktową przewagę nad swoim odwiecznym rywalem czyli FC Barceloną. Biorąc pod uwagę terminarz Królewskich, dzisiejsze starcie z Athletikiem będzie najpoważniejszym testem dla drużyny prowadzonej przez Zinedine’a Zidane’a. Baskowie na pewno jednak nie złożą broni bez walki, a ich forma po powrocie jest naprawdę wysoka. 6 meczów i zaledwie jedna porażka (na wyjeździe z Barceloną) pokazują, że ekipa z San Mames może być poważnym rywalem dla Realu.

Stawka jest tym większa, że gracze Gaizki Garitano nadal mają realne szanse na awans do europejskich pucharów, a każdy kolejny punkt może okazać się na wagę złota. Czynnikiem motywującym dla gospodarzy mogą być także mecze bezpośrednie z Realem Madryt, w których Athletic dobrze radzi sobie z rywalem. Ostatnie 5 takowych pojedynków to zaledwie jedno zwycięstwo Królewskich, przy aż 4 remisach. Real jest jednak w znakomitej dyspozycji, co potwierdzają zwycięstwa w każdym meczu po powrocie do gry.

Athletic Bilbao – Real Madryt kursy

Faworytem tego starcia jest oczywiście bardziej utytułowany z klubów. Na zwycięstwo Realu wystawiony przez BETFAN kurs oscyluje w granicach 1.77. Na zwycięstwo Athletiku możemy zobaczyć kurs 4.85, natomiast remis to już 3.55.

Athletic Bilbao – Real Madryt typy

Naszym zdaniem gospodarze postawią dzisiaj trudne warunki Królewskim. Athletic nadal ma o co walczyć, a dla Realu nawet remis będzie dobrym rezultatem w kontekście walki o mistrzostwo Hiszpanii. Spodziewamy się zachowawczego meczu w okolicach remisu.

Athletic Bilbao – Real Madryt | Typ: Remis i poniżej 2,5 gola @4.10 BETFAN

Athletic Bilbao – Real Madryt | Typ: Każda drużyna powyżej 1 rzutu rożnego w każdej połowie @4.50 BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!