Piast Gliwice – Śląsk Wrocław. Typy, kursy (5.07.2020)

05.07.2020

Piast Gliwice zmierzy się na własnym stadionie ze Śląskiem Wrocław. Mecz będzie miał znaczenie dla końcowego układu tabeli ekstraklasy. Kto przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę?

Piast Gliwice – Śląsk Wrocław zapowiedź

Jeszcze niedawno spekulowano, że Piast będzie w stanie powtórzyć wynik z poprzedniego sezonu. Wówczas zespół na koniec rozgrywek zaliczył serię 10 meczów bez porażki, z czego osiem z nich kończyło się zwycięstwami drużyny Waldemara Fornalika. Powtórzenie passy okazało się jednak niemożliwe – gliwiczanie przegrali z Lechem i Lechią, a następnie zremisowali z Legią. Poza tym piłkarze Piasta nie zdobyli gola z gry od miesiąca.

Zdecydowanie lepiej w ostatnim czasie spisuje się Śląsk Wrocław. Podopieczni Vitezslava Lavicki wciąż aspirują do europejskich pucharów, czego dowodem jest poprzednie pięć spotkań. Drużyna z Dolnego Śląska wygrała trzy z nich, raz zremisowała i raz przegrała. W minionej kolejce zespół zmierzył się u siebie z Lechem i spotkanie zakończyło się remisem 2:2 – wynik w końcowych minutach uratował Jakub Łabojko.

Ostatnie dwa pojedynki między zespołami zakończyły się triumfami Śląska. Co więcej, ostatni mecz wrocławianie wygrali 3:0 na stadionie w Gliwicach. Czy drużyna po raz kolejny pokaże przewagę nad Piastem i wskoczy na ligowe podium?

Piast Gliwice – Śląsk Wrocław kursy

Według bukmacherów faworytem tego starcia jest Piast. Kurs na wygraną gliwiczan wynosi 1.95. Z kolei i kurs na wygraną Śląska oceniono na 3.95, a na remis na 3.45.

Piast Gliwice – Śląsk Wrocław typy

Obie drużyny mają o co walczyć, dlatego z dwóch stron nie powinno zabraknąć goli. Może Przemysław Płacheta zdobędzie drugą bramkę przeciwko Piastowi w tym sezonie?

Piast – Śląsk | Typ: Obie drużyny strzelą gola @1.82 BETFAN

Piast – Śląsk | Typ: Przemysław Płacheta strzeli gola @4.60 BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!