Promocja Lucky Loser w Totolotku!

10.07.2020

Rozgrywki w La Liga powoli wkraczają w decydującą fazę, a do rozegrania zostały jeszcze zaledwie 3 kolejki. Kwestie mistrzostwa Hiszpanii, a także spadku do Segunda Division niebawem się rozwiążą. Totolotek doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że gracze pasjonują się hiszpańską piłką nożną i z tego też powodu uruchomił swoją nową promocję o nazwie Lucky Loser!

36. kolejka La Liga zdaje się być idealna pod graczy preferujących tzw. „pewniaków”. Real Madryt, FC Barcelona, Atletico oraz Sevilla zagrają bowiem z zespołami z dolnych rejonów tabeli. Totolotek uruchomił promocję, dzięki której nawet w przypadku potknięcia którejś z wybranych przez nas drużyn otrzymujemy bonus!

 

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

 

Na czym zatem polega promocja Lucky Loser i jakie warunki należy spełnić, by wziąć w niej udział?

1. Postaw kupon wyłącznie ze zdarzeniami na La Liga.

2. Minimalna stawka zakładu to minimum 25 PLN.

3. Promocja obowiązuje w dniach 11-13.07.2020.

4. W przypadku przegranej, gracz otrzyma bonus w wysokości 25 PLN!

Warunki promocji są zatem wymarzone dla miłośników Primera Division, ponieważ nawet w przypadku porażki Totolotek przyznaje bonus w wysokości 25 PLN. Co ważne, warunki obrotu bonusem nie są wygórowane, ponieważ są nimi:

– jednokrotny obrót,

– kurs minimalny kuponu 2.0,

– ważność bonusu – 14 dni.

Promocja jest zatem niezwykle atrakcyjna i z całą pewnością warto jest wziąć w niej udział! Wszelkie szczegóły promocji Lucky Loser znajdziecie klikając TUTAJ.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!