Arka Gdynia – ŁKS Łódź. Typy, kursy (11.07.2020)

11.07.2020

Arka Gdynia zmierzy się w pierwszym sobotnim meczu PKO Ekstraklasy z ŁKS-em. Czy zespoły wciąż będą walczyć o trzy punkty, chociaż są już pewne spadku?

Arka Gdynia – ŁKS Łódź zapowiedź

Arka jeszcze w poprzedniej kolejce mogła sobie przedłużyć ligowy żywot, gdyby wygrała z Koroną Kielce. Spotkanie zakończyło się jednak podziałem punktów, a Wisła Płock pokonała w poniedziałek Górnika Zabrze. To może oznaczać, że Ireneusz Mamrot będzie już przygotowywać zespół w kontekście walki o powrót do ekstraklasy. Może w spotkaniu z ŁKS-em trener postawi na kilka nowych twarzy?

Z kolei ŁKS spadł z ekstraklasy jeszcze wcześniej i nie ma się co dziwić. Podopieczni Wojciecha Stawowego nie wygrali bowiem ani jednego meczu po wznowieniu ligi. Co więcej, zanotowali tylko jeden remis. Od jakieś czasu mogą grać już bez presji, aczkolwiek to również niezbyt pomaga, gdyż łodzianie wciąż przegrywają mecz za meczem.

Poprzedni pojedynek między zespołami miał miejsce również w Gdyni, na początku marca. Arka objęła prowadzenie w 57. minucie, aczkolwiek ŁKS wyrównał w doliczonym czasie. Trudno jednak sobie wyobrazić, żeby łodzianie w tym meczu przerwali swoją serię sześciu porażek z rzędu.

Arka Gdynia – ŁKS Łódź kursy

Faworytem tego spotkania według bukmacherów jest Arka. Kurs na wygraną podopiecznych Ireneusza Mamrota wynosi 2.00. Z kolei szanse na wygraną łodzian oceniono na 3.85, natomiast remis na 3.45

Arka Gdynia – ŁKS Łódź typy

Można powiedzieć, że forma sportowa obu zespołów mimo wszystko bardziej wskazuje na wygraną Arki. ŁKS ma w dodatku problem ze zdobywaniem goli na wyjazdach. Może podopieczni Ireneusza Mamrota zachowają w tym meczu czyste konto?

Arka – ŁKS | Typ: Arka Gdynia wygra @2.00 BETFAN

Arka – ŁKS | Typ: Arka Gdynia wygra do zera @3.30 BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!