Wisła Kraków – Korona Kielce. Typy, kursy (11.07.2020)

11.07.2020

Wisła Kraków w ostatnim sobotnim meczu zagra z Koroną Kielce. Czy podopieczni Artura Skowronka mogą już przed meczem dopisać sobie trzy punkty w starciu z zespołem, który jest już pewny spadku?

Wisła Kraków – Korona Kielce zapowiedź

“Biała Gwiazda” w poprzedniej kolejce zapewniła sobie utrzymanie w PKO Ekstraklasie na następny sezon. To oznacza większą swobodę dla Artura Skowronka, który teraz może trochę poeksperymentować i poszukać nowych wariantów gry z myślą o przyszłym sezonie. Raczej jednak trudno się spodziewać, że trener będzie na siłę wprowadzać nowych zawodników. W ostatnich meczach Wiślacy spisywali się dobrze, czego efektem są trzy wygrane z rzędu. Może trener zamierza stosować się do starej zasadzie o tym, że nie zmienia się zwycięskiego składu?

Z kolei Korona może już przygotowywać się na batalię w 1. lidze. Po wznowieniu rozgrywek wydawało się, że podopieczni Macieja Bartoszka włączą się do walki o utrzymanie. Zespół pokonał w pierwszym meczu po restarcie Wisłę Płock 4:1. Od tamtej pory kielczanie jednak już nie odnieśli zwycięstwa i kontynuują serię siedmiu meczów bez zwycięstwa.

Ostatnie mecze między zespołami przemawiają na korzyść Wisły. Korona wygrała z “Białą Gwiazdą” po raz ostatni jeszcze we wrześniu 2018 roku, a zwycięskiego gola zdobył Matej Pucko. W poprzednich czterech spotkaniach Wisła wygrała trzy raz, a jeden mecz zakończył się remisem. Wydaje się, że tym razem Korona również może mieć problem z wywalczeniem trzech punktów.

Wisła Kraków – Korona Kielce kursy

Bukmacherzy twierdzą, że większe szanse na wygraną w tym pojedynku ma “Biała Gwiazda” (kurs 1.93). Z kolei kurs na remis ustalono na 3.65, a na wygraną Korony na 3.90.

Wisła Kraków – Korona Kielce typy

Dwa ostatnie mecze “Białej Gwiazdy” zakończyły się jej zwycięstwami po golach Alona Turgemana. Tym samym Izraelczyk jest faworytem do zdobycia gola w tym pojedynku.

Wisła – Korona | Typ: Alon Turgeman strzeli gola @1.78 BETFAN

Wisła – Korona | Typ: Wisła Kraków wygra @1.93 BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!