ŁKS Łódź – Raków Częstochowa. Typy, kursy (14.07.2020)

14.07.2020

ŁKS Łódź w przedostatniej kolejce PKO Ekstraklasy podejmie u siebie Raków Częstochowa. Czy jeszcze przed końcem sezonu łodzianie przerwą swoją niechlubną serię?

ŁKS Łódź – Raków Częstochowa zapowiedź

Można odnieść wrażenie, że łodzianie już po prostu czekają na koniec sezonu. Podopieczni Wojciecha Stawowego byli pierwszym zespołem, który pożegnał się z ekstraklasą, gdyż od czasu wznowienia rozgrywek nie wygrali ani razu. Ostatnio już nie grają pod presją wyniku, aczkolwiek wciąż nie mogą zdobyć punktów. ŁKS kontynuuje serię siedmiu meczów bez choćby remisu.

Raków zapewnił sobie pozostanie w lidze już wcześniej i w ostatnich spotkaniach zawodzi. Porażka z Zagłębiem Lubin 1:2 nie powinna być dla nich powodem do wstydu, ale przegrana 1:4 w Zabrzu już tak.

Warto podkreślić, że to właśnie w czerwcowym meczu z Rakowem ŁKS zdobył swój ostatni punkt do tej pory. Może łodzianom po raz kolejny dopisze szczęście w starciu z zespołem Marka Papszuna?

ŁKS Łódź – Raków Częstochowa kursy

Bukmacherzy twierdzą, że łodzianie nie mają większych szans w tym pojedynku (kurs 3.20). Zdecydowanym faworytem jest bowiem Raków (kurs 2.20). Nisko oceniono również szanse na remis (kurs 3.60)

ŁKS Łódź – Raków Częstochowa typy

Mimo słabszej postawy, ŁKS w ostatnim czasie znalazł kilka razy drogę do bramki przeciwnika. Dlatego tutaj wydaje się, że oba zespoły strzelą gola. Łodzianie nie są tutaj faworytem do zdobycia większej liczby bramek, jednak patrząc na poprzednie mecze, mogą wygrać w klasyfikacji kartek.

ŁKS – Raków | Typ: Obie drużyny strzelą gola @1.62 BETFAN

ŁKS – Raków | Typ: ŁKS otrzyma więcej kartek @1.92 BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!