Lech Poznań – Jagiellonia Białystok. Typy, kursy (19.07.2020)

19.07.2020
Ostatnia aktualizacja 24 lipca, 2020 o 10:37

Lech Poznań na zakończenie sezonu zmierzy się na własnym stadionie z Jagiellonią. Czy podopieczni Dariusza Żurawia w dobrym stylu zakończą udany sezon?

Lech Poznań – Jagiellonia Białystok zapowiedź

“Kolejorz” w przyszłym sezonie zagra w europejskich pucharach. Drużyna Dariusza Żurawia nie przegrała żadnego z dziewięciu ostatnich ligowych meczów. Dzięki temu zajmuje drugie miejsce w lidze z 63 punktami na koncie. Mecz z Jagiellonią będzie dla zespołu idealną okazją, by pożegnać się z kibicami po udanych rozgrywkach.

Tymczasem Jagiellonia już jakiś czas temu straciła szanse na europejskie puchary. W jej przypadku miejsce w górnej ósemce należy jednak uznać za dobry wynik, patrząc przez pryzmat wyników pod koniec jesieni i w lutym. Ostatnio zespół przełamał swoją serię czterech meczów bez zwycięstwa, pokonując u siebie Śląsk 2:1.

Od pamiętnego 5:1 w marcu 2018 roku Lech ani razu nie wygrał z białostoczanami. Czy euforia na zakończenie rozgrywek sprawi, że “Kolejorz” przełamie swoją złą passę w meczach z “Jagą”?

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Lech Poznań – Jagiellonia Białystok kursy

Przewidywania bukmacherów są zdecydowane – to “Kolejorz” jest faworytem w tym starciu (kurs 1.48). Niewiele wskazuje na to, że spotkanie zakończy się triumfem Jagiellonii (kurs 6.92) czy choćby remisem (kurs 4.55)

Lech Poznań – Jagiellonia Białystok typy

Mecz z Jagiellonią będzie ostatnim Christiana Gytkjaera w barwach Lecha. W związku z tym Duńczyk powinien się postarać o udane pożegnanie. Poza tym warto zwrócić uwagę na to, że mecze “Kolejorza” z reguły są gwarancją większej liczby goli w drugiej połowie.

Lech – Jagiellonia | Typ: Więcej goli w drugiej połowie @1.88 Totolotek

Lech – Jagiellonia | Typ: Christian Gytkjaer strzeli gola i Lech wygra @1.95 Totolotek

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

fot. Przemysław Szyszka/lechpoznan.pl