Miedź Legnica – GKS Jastrzębie. Typy, kursy (25.07.2020)

Miedź Legnica w 34. kolejce Fortuna 1. Ligi zmierzy się na własnym stadionie z GKS-em Jastrzębie. Czy podopieczni Ireneusza Kościelniaka udowodnią, że zasługują na awans do ekstraklasy?

Miedź Legnica – GKS Jastrzębie zapowiedź

Legnicki zespół po spadku z ekstraklasy chciał włączyć się do walki o ponowny awans do najwyższej ligi. Miedź spisywała się przez długi czas jednak poniżej oczekiwań, dlatego posadę trenera stracił Dominik Nowak. Jego miejsce zajął Ireneusz Kościelniak, który zapewnił już zespołowi grę w barażach o ekstraklasę. Najpierw jednak drużyna musi zmierzyć się z GKS-em Jastrzębie.

Dla drużyny ze Śląska runda wiosenna jest niezbyt udana. Jesienią zespół prowadzony wówczas przez Jarosława Skrobacza był nawet na miejscach barażowych. Po wznowieniu ligi GKS wygrał jednak zaledwie jeden mecz i obecnie kontynuuje serię dziewięciu spotkań bez zwycięstwa. Nie widać tu również wpływu nowego trenera, Pawła Ściebury. Słabsza forma sprawiła, że sytuacja Jastrzębia w lidze jest trudna – ma tylko jeden punkt nad strefą spadkową i strata punktów z Miedzią może doprowadzić zespół do spadku.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

Poprzednie spotkanie zespołów zakończyło się remisem 2:2. Wówczas GKS prowadził przez moment 2:0, aczkolwiek piłkarze Miedzi wyrównali w ostatnich dziesięciu minutach. Jak będzie tym razem?

Miedź Legnica – GKS Jastrzębie kursy

Bukmacherzy w tym pojedynku przewidują zwycięstwo Miedzi. Kurs na wygraną zespołu wynosi 2.30.  Z kolei kurs na remis oceniono na 3.35, a na wygraną Jastrzębia na 2.97.

Miedź Legnica – GKS Jastrzębie typy

Wygrana Miedzi wydaje się tutaj nieunikniona. Raczej jednak nie można się tutaj spodziewać kanonady.

Miedź – Jastrzębie | Typ: Miedź wygra @2.30 BETFAN

Miedź – Jastrzębie | Typ: Poniżej 2.5 goli @1.94 BETFAN