Olimpia Grudziądz – Sandecja Nowy Sącz. Typy, kursy (25.07.2020)

25.07.2020

Olimpia Grudziądz w ostatniej kolejce zagra u siebie z Sandecją Nowy Sącz. Czy grudziądzanom uda się utrzymać w Fortuna 1. Lidze?

Olimpia Grudziądz – Sandecja Nowy Sącz zapowiedź

Jesienią beniaminek z Grudziądza był uważany za jedną z rewelacji sezonu. Wpływ na postawę drużyny miał afgański napastnik Omran Haydary, który zdobył wówczas 12 goli. Po odejściu piłkarza do Lechii forma Olimpii mogła pozostawiać wiele do życzenia. Zespół wygrał zaledwie dwa mecze w 2020 roku. Z miejsc gwarantujących udział w barażach, zespół trafił do strefy spadkowej i jeśli chce pozostać w lidze, musi wygrać najbliższe spotkanie.

Tymczasem Sandecja gra już tak naprawdę o nic. Zespół przejęty niedawno przez Marcina Jałochę i Piotra Świerczewskiego zajmuje 10. miejsce, z 43 punktami na koncie. Drużyna ma już pewne pozostanie w lidze, jak i również nie ma szans na baraże. W ostatnim czasie Sandecja spisywała się jednak przyzwoicie – pokonała Podbeskidzie i Stal, czyli zespoły, które mają już pewny awans do ekstraklasy.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

W poprzednim starciu Sandecja wygrała z Olimpią 3:1. Tutaj grudziądzanie będą musieli wykazać jednak ogromną determinację. Od tego meczu może bowiem zależeć ich pozostanie w lidze.

Olimpia Grudziądz – Sandecja Nowy Sącz kursy

Według bukmacherów, to Olimpia powinna zdobyć w sobotnim meczu trzy punkty (kurs 1.81). Remis (kurs 3.90) i wygraną Sandecji (kurs 3.80) oceniono zdecydowanie niżej.

Olimpia Grudziądz – Sandecja Nowy Sącz typy

Podopieczni Selima Benachoura dawno nie wygrali, jednak są świadomi tego, że muszę wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, by pozostać w lidze. Wola walki może sprawić, że zespół wygra. Mimo to, raczej nie można się tutaj spodziewać wielu goli.

Olimpia – Sandecja | Typ: Olimpia wygra @1.81 BETFAN

Olimpia – Sandecja | Typ: Poniżej 2,5 goli @2.34 BETFAN