Termalica Nieciecza – Odra Opole. typy, kursy (25.07.2020)

25.07.2020

Termalica Nieciecza zagra w 34. kolejce u siebie z Odrą Opole. Czy “Słonie” zapewnią sobie udział w barażach o ekstraklasę?

Termalica Nieciecza – Odra Opole zapowiedź

W rundzie jesiennej niecieczanie okupowali przez długi czas miejsca w środku tabeli. Na wiosnę w zespół wstąpiła jednak nowa energia, która zbliżyła “Słoni” do wyższych pozycji. Należy dodać, że Termalica ostatnio jest w dobrej formie – nie przegrała czterech ostatnich spotkań. W tej chwili zespół zajmuje 6. miejsce, aczkolwiek musi ten mecz wygrać, gdyż musi uważać na rywali – Chrobrego i Puszczę.

Również piłkarze Odry mogą uznać rundę wiosenną za udaną. Zespół przez długi czas znajdował się w strefie spadkowej, a jesienią był nawet na ligowym dnie. Obecnie opolanie wciąż mogą spaść z ligi, ale do tego konieczne są wygrane Olimpii, Bełchatowa, Jastrzębia i Zagłębia Sosnowiec. Wydaje się, że przynajmniej jeden z tych zespołów powinien w ostatniej kolejce stracić punkty.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

W poprzednim meczu to zespół z Opola był górą – drużyna wygrała po golach w drugiej połowie Mateusza Czyżyckiego i Krzysztofa Janusa. Czy Odra pozbawi Termalikę udziału w barażach o ekstraklasę?

Termalica Nieciecza – Odra Opole kursy

Bukmacherzy przewidują w tym pojedynku zwycięstwo “Słoni”. Kurs na wygraną podopiecznych Mariusza Lewandowskiego wynosi bowiem 1.85. Tymczasem szanse na zwycięstwo Odry ustalono na 4.00, a na remis na 3.60.

Termalica Nieciecza – Odra Opole typy

Można się spodziewać, że mecz będzie wyrównany, lecz jednak nie padnie tu wiele goli. Warto tutaj również zauważyć, że zespoły rzadko trafiają do siatki w pierwszej połowie w ostatnim czasie. Może do przerwy an tablicy wyników będzie widnieć bezbramkowy remis?

Termalica – Odra | Typ: Poniżej 2.5 goli @1.90 BETFAN

Termalica – Odra | Typ: Brak goli w pierwszej połowie @2.78 BETFAN