GKS Tychy – GKS Bełchatów. Typy, kursy (25.07.2020)

25.07.2020

GKS Tychy zmierzy się w ostatniej kolejce z GKS-em Bełchatów. Tyszanie mają już raczej tylko matematyczne szanse na awans, aczkolwiek wciąż mogą być zmotywowani na sto procent do zdobycia tutaj trzech punktów.

GKS Tychy – GKS Bełchatów zapowiedź

Tyszanie zajmują obecnie dziewiąte miejsce w lidze. Wciąż jednak mają szanse na udział w barażach dzięki dobremu bilansowi w bezpośrednich starciach z Termalicą. Zespół musiałby jednak liczyć na to, że “Słonie”, a także Chrobry i Puszcza potkną się w tej kolejce.

Tymczasem Bełchatów wciąż musi drżeć o utrzymanie. Zespół zajmuje 14. miejsce w lidze i znajduje się zaledwie punkt nad strefą spadkową. Z drugiej strony klub może odetchnąć, ponieważ Polski Związek Piłki Nożnej przyznał mu licencję na przyszły sezon.

Poprzednie ligowe starcie GKS-ów zakończyło się wysoką wygraną tyszan 4:1. Chociaż przez moment na tablicy wyników widniał remis 1:1, to drużyna prowadzona wówczas przez Ryszarda Tarasiewicza wywalczyła w efektownym stylu trzy punkty. Jak będzie tym razem?

GKS Tychy – GKS Bełchatów kursy

Bukmacherzy w roli faworytów stawiają drużynę z Tych (kurs 2.24). Bełchatów nie jest tutaj bez szans, aczkolwiek są one dość minimalne (kurs 3.15). Niewiele również wskazuje na podział punktów (kurs 3.60).

GKS Tychy – GKS Bełchatów typy

Drużynie z Bełchatowa bardziej zależy na punktach, poza tym tyszanie w ostatnich meczach zgromadzili tylko dwa punkty. Może drużyna walcząca o utrzymanie wywalczyć tutaj choćby punkt. Może to właśnie bełchatowianie otworzą wynik tego pojedynku?

Tychy – Bełchatów | Typ: Zwycięstwo lub remis Bełchatowa @1.65 BetClic

Tychy – Bełchatów | Typ: Bełchatów strzeli pierwszego gola @2.10 BetClic