Juventus F.C. – UC Sampdoria. Typy, kursy (26.07.2020)

26.07.2020

Juventus F.C. w 36. kolejce Seria A zagra u siebie z Sampdorią. Czy podopieczni Maurizio Sarriego już w niedzielę zapewnią sobie mistrzostwo Włoch?

Juventus F.C. – UC Sampdoria zapowiedź

“Stara Dama” jest coraz bliższa zdobycia mistrzostwa. Chociaż Cristiano Ronaldo i spółka wygrali tylko jeden z pięciu ostatnich meczów, wciąż znajduje się na pozycji lidera. Rywale podopiecznych Maurizio Sarriego nie wykorzystali bowiem szansy na dogonienie drużyny mimo swoich szans.

Co ciekawe, Sampdoria w ostatnim czasie zdobyła więcej punktów niż Juventus. Bilans oczek w ciągu poprzednich pięciu kolejek wynosi 9:5 na korzyść zespołu z Genui. Zespół w tej chwili zajmuje 14. miejsce w Serie A, gromadząc dotychczas 41 punktów.

Sampdoria nie wygrała z Juventusem w Turynie od 2013 roku, natomiast urwała mu tam punkty po raz ostatni rok później. Zarówno historia, jak i kadra zespołu przemawiają na wygraną “Starej Damy”. Porażka z Udinese w poprzedniej kolejce może jednak wskazywać na to, że turyńczycy jeszcze trochę się mogą pomęczyć w walce o mistrza Włoch.

Juventus F.C. – UC Sampdoria kursy

Według bukmacherów, zdecydowanym faworytem w tym starciu są turyńczycy (kurs 1.34). Tymczasem zwycięstwo Sampdorii (kurs 9.60) czy nawet remis (kurs 5.60) mogą graniczyć z cudem.

Juventus F.C. – UC Sampdoria typy

Obie drużyny zdobywają więcej goli w drugiej połowie, więc tak może być i tym razem. Z kolei faworytem do zdobycia bramki jest tutaj oczywiście walczący o koronę króla strzelców i Europejskiego Złotego Buta Cristiano Ronaldo

Juventus – Sampdoria | Typ: Więcej goli w drugiej połowie @1.96 BetClic

Juventus – Sampdoria | Typ: Cristiano Ronaldo strzeli gola @1.43 BetClic