Składy na mecz: West Ham – Aston Villa

26.07.2020

Ostatnia kolejka Premier League przyniesie rozwiązanie, która drużyna utrzyma się w najwyższej klasie rozgrywkowej na następny sezon. Pewny utrzymania West Ham zmierzy się z walczącą o to miano drużyną Aston Villi. 

Do wyjaśnienia pozostały kwestie zespołów, które w przyszłym roku będą reprezentować Anglię w europejskich pucharach, ale równie ciekawie zapowiada się walko o ligowy byt. W grze o miano jednego szczęśliwca pozostały trzy kluby: Aston Villa, Watford FC oraz AFC Bournemouth. Sytuacja ostatniej z drużyn wydaje się najcięższa, bo do wcześniej wymienionych ekip „Wisienki” tracą trzy punkty.

West Ham już pewny

Zespół w którym występuje Łukasz Fabiański zapewnił sobie utrzymanie. Z pewnością cele kibiców były wyższe, ale patrząc przez problemy, jakie miał West Ham w tym sezonie, trzeba docenić to, że nie skończyło się tragicznym spadkiem. Teraz podopieczni Davida Moyesa będą próbować zachować piętnastą pozycję. Nie mają już szans na lepszą lokatę. Z drugiej strony Aston Villa jest na ten moment w bezpiecznej strefie, lecz cały czas musi uważać za drużyny znajdujące się za jej plecami.

Składy

WEST HAM: Fabiański; Johnson, Diop, Ogbonna, Fredericks, Soucek, Rice, Bowen, Noble, Fornals, Antonio.

Ławka: Randolph, Balbuena, Yarmolenko, Felipe Anderson, Wilshere, Coventry, Lanzini, Haller, Silva.

ASTON VILLA: Reina; Targett, Mings, Konsa, Guilbert, Hourihane, Douglas Luiz, McGinn, Grealish, Samatta, Trezeguet.

Ławka: Nyland, Taylor, Hause, Lansbury, Nakamba, Vassilev, Davis, El Ghazi, Jota.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.