FC Crotone – Frosinone Calcio. Typy, kursy (27.07.2020)

FC Crotone w przedostatniej kolejce Serie B zmierzy się z Frosinone. Który z czołowych zespołów ligi wygra ten pojedynek?

FC Crotone – Frosinone Calcio zapowiedź

Crotone jest w ostatnim czasie w znakomitej formie. Drużyna nie przegrała już od 12 spotkań, po raz ostatni schodząc z boiska pokonana 16 lutego. Wówczas zespół uległ w wyjazdowym meczu Juve Stabii 2:3. Obecnie podopieczni Giovanniego Stroppy zajmują 2. miejsce w lidze z 65 punktami na koncie, zapewniając sobie awans do Serie A.

Również Frosinone ma zapędy na powrót do włoskiej elity. Drużyna zajmuje w tej chwili 5. miejsce, z ośmioma punktami na koncie. W ostatnich meczach wyniki zespołu pozostawiały jednak wiele do życzenia. “Giallazzurri” nie wygrali bowiem od czterech spotkań.

Poprzedni pojedynek zespołów miał miejsce w grudniu. Wówczas to Crotone zdobył trzy punkty wygrywając 2:1. Może podobnie będzie tym razem?

FC Crotone – Frosinone Calcio kursy

Faworytem bukmacherów w tym spotkaniu jest Frosinone. Kurs na wygraną gości wynosi 2.48. Z kolei kurs na zwycięstwo gospodarzy ustalono na 2.95, a na remis na 3.25.

FC Crotone – Frosinone Calcio typy

Trudno w tym pojedynku wskazać zwycięzcę, mimo że poprzednie wyniki przemawiają za Crotone. Prawdopodobne wydaje się jednak, że obie drużyny zdobędą bramki. Faworytem do zdobycia jednej z nich jest Simy, który jest liderem klasyfikacji strzelców Serie B z 20 trafieniami na koncie

Crotone – Frosinone | Typ: Obie drużyny strzelą gola @1.71 BetClic

Crotone – Frosinone | Typ: Simy strzeli gola @2.60 BetClic