Arkadiusz Milik pierwszym wyborem Juventusu w linii ataku. Mistrz Włoch dogadany z polskim napastnikiem
28.07.2020

Jak donosi Gianluka Di Marzio, Arkadiusz Milik jest już dogadany z Juventusem. Aby transakcja doszła do skutku, klub z Turynu musi zaoferować na wymianę któregoś ze swoich piłkarzy.

Napoli najbardziej chciałoby, aby na San Paolo powędrował Federico Bernardeschi. “Stara Dama” wolałaby włączyć w deal Cristiana Romero albo Lucę Pellegriniego.

Milk po słowie z Juventusem

Informacje o dogadaniu się Milika z Juventusem nie są żadną nowością. Włoskie media już od dłuższego czasu informowały o zakończeniu negocjacji na linii piłkarz – klub. Spekulacje transferowe niekorzystnie odbijają się na formie zawodnika. Polak nie rozegrał najlepszego meczu z Sassuolo, za co został skrytykowany przez dziennikarzy z Półwyspu Apenińskiego.

Młodzi na wymianę

Juventus nie chce pozbywać się Federico Bernardeschiego. Mistrz Włoch najprawdopodobniej zaoferuje na wymianę Cristiana Romero lub Lucę Pellegriniego. Obaj piłkarze w kończącym się sezonie Serie A zostali wypożyczeni do innych włoskich klubów. Romero występuje obecnie w Genoi, a Pellegrini w Cagliari. Zawodnicy regularnie występują w wyjściowym składzie swoich drużyn.