Paris Saint-Germain jest zainteresowane Sergio Reguilónem

28.07.2020

Hiszpański „AS” poinformował, że w dalszym ciągu zainteresowanie Sergio Reguilónem przejawia francuskie PSG. Piłkarz przebywał w zakończonym sezonie na wypożyczeniu w Sevilli. 

Zawodnik do klubu ze stolicy Andaluzji został wypożyczony z Realu Madryt. Piłkarz jest wychowankiem „Królewskich”, lecz najprawdopodobniej nie pozostanie w zespole na dłużej. Do rywalizacji na swojej pozycji ma doświadczonego Marcelo oraz świetnie spisującego się Ferlanda Mendy’ego.

Transfer do PSG?

Paryżanie według hiszpańskiego „AS” wyrażają zainteresowanie zawodnikiem. Konkurentami 23-latka po ewentualnym transferze byliby Juan Bernat oraz Layvin Kurzawa. Ten drugi wydawało się, że odejdzie z klubu, lecz związał się nową umową ważną do 30 czerwca 2024 roku. Jednak z pewnością dla Reguilóna powyższa dwójka nie okazałaby się tak ciężkimi konkurentami, jakich miałby w Realu Madryt.

Walka w Europie

Paris Saint-Germain ma przed sobą udział w turnieju Ligi Mistrzów, w którym w ćwierćfinale Ligi Mistrzów zmierzą się z rewelacją rozgrywek – Atalantą Bergamo. Zwycięzca tej pary trafi na kogoś z pary Atletico Madryt/RB Lipsk.