Walter Pandiani potwierdził spekulacje. „Był kontakt ze strony Widzewa Łódź”

29.07.2020

Władze Widzewa Łódź się na rynku trenerskim za ewentualnymi kandydatami na stanowisko trenera pierwszej drużyny.

Na celowniku Łodzian znalazł się Walter Pandiani. Urugwajczyk, który przez lata występował w hiszpańskiej LaLiga to bardzo zaskakująca kandydatura na następcę Marcina Kaczmarka. Sam zainteresowany potwierdził jednak wcześniejsze spekulacje o zainteresowaniu ze strony Widzewa. Udzielił wypowiedzi dla portalu „RadioWidzew.pl”.

Walter Pandiani:

Widzew skontaktował się ze mną i jestem z tego bardzo dumny, ponieważ to wspaniały klub z wielką historią. Rozmowy są zaawansowane. Dzisiaj mogą pojawić się jakieś informacje w tym temacie. Chciałbym, żeby Widzew grał fajną, silną i konkurencyjną piłkę, na którą ci wspaniali kibice zasługują. Fani powinni cieszyć się z gry drużyny, która zawsze wygrywa. Mam lepsze finansowo oferty z Niemiec czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich, ale projekt na Widzewie bardzo mi się podoba. To, co mnie najbardziej przekonuje, to właśnie fantastyczni kibice.

Wielu kandydatów

Jak informuje „Przegląd Sportowy”, kandydatur do poprowadzenia pierwszoligowca jest więcej. Faworytami do objęcia tego stanowiska pozostają Enkeleid Dobi oraz Dariusz Skrzypczak, który ostatnio odszedł z Lecha Poznań. W odwodzie pozostaje także Sławomir Majak.