Triglav – Gorica. Typy, kursy (30.07.2020)
30.07.2020

Trwa walka o grę w Prva Liga, czyli najwyższej klasie rozgrywkowej w Słowenii. W ramach rewanżowego starcia finałowego barażu, piłkarze Triglav zmierzą się z zawodnikami Goricy. W pierwszym meczu padł wynik 1:1.

Triglav – Gorica zapowiedź (czwartek, 17:00)

Zespół Triglav walczy o pozostanie w słoweńskiej ekstraklasie z powodu zakończenia sezonu na dziewiątym miejscu. Ta pozycja sprawia, iż drużyna rywalizuje o byt w Prva Liga z drugą ekipą zaplecza słoweńskich rozgrywek.

W pierwszym meczu rozgrywanym w Novej Goricy padł remis 1:1. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 27. minucie rywalizacji za sprawą trafienia Osuji. Kilka chwil później mieliśmy już 1:1, gdyż gola dla gości zdobył Cesen.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Ten wynik stawia oczywiście piłkarzy Triglav w nieco lepszej sytuacji. Zwycięstwo na własnym obiekcie pozwoli zawodnikom zespołu ze słoweńskiej ekstraklasy cieszyć się z dalszej gry w najwyższej klasie rozgrywkowej.

W przeszłości obie ekipy rywalizowały dość często, gdyż Gorica spadła do niższej ligi po sezonie 2018/2019. W pięciu ostatnich meczach tych klubów raz wygrała ekipa Triglav, raz ze zwycięstwa cieszyli się zawodnicy Goricy, a trzykrotnie padł remis.

Triglav – Gorica kursy bukmacherów

Faworytem spotkania w oczach bukmacherów jest Triglav. Kurs na triumf gospodarzy wynosi 2.17. Z kolei remis w tym meczu oszacowano na kurs 3.20. Zwycięstwo gości oceniono z kolei na kurs 2.95.

Triglav – Gorica typy

Możemy spodziewać się niezwykłej determinacji ze strony obu ekip. Te starcie przesądzi bowiem o grze jeden z drużyn w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Triglav – Gorica | Typ: Oba zespoły strzelą gola 1.71 @ Betclic

Triglav – Gorica | Typ: Powyżej 2.5 bramki w meczu 1.83 @ Betclic