Program dla kibiców futbolu. Aktualizowany na bieżąco [07-13.08.2020]
06.08.2020
Ostatnia aktualizacja 13 sierpnia, 2020 o 20:37

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień.

Co warto obejrzeć w tym tygodniu?

Zanim przejdziemy do programu, pragniemy zaznaczyć, że warto do niego wracać, ponieważ cały czas będzie aktualizowany o nowe wydarzenia.

Piątek 07.08.2020

02:00 Polsat Sport
MLS: Orlando City – Minnesota United

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Michał Łopaciński, Samuel Szczygielski)

13:00 Kanał Sportowy
Stanowisko (Krzysztof Stanowski)

18:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Studio (Paulina Chylewska, Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski, Artur Wichniarek, Piotr Czachowski)

19:00 Kanał Sportowy
Hejt Park (Krzysztof Stanowski, Andrzej Grajewski)

20:30 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

21:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Juventus Turyn – Olympique Lyon (Marcin Lepa – z Turynu)

21:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Mistrzów: Manchester City – Real Madryt (Cezary Kowalski, Tomasz Hajto)

 

Sobota 08.08.2020

08:30 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Samuel Szczygielski)

09:00 Kanał Sportowy
Trening piłkarski (Robert Podoliński)

09:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
A-League: Perth Glory – Melbourne Victory (Patryk Mirosławski)

10:45 TVP Sport | Weszło TV | Weszło FM 11:45 Weszło TV | Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Leszek Milewski, Andrzej Grajewski)

18:00 Polsat Sport Premium 1 19:45 TVP Sport
Liga Mistrzów: Studio (Przemysław Iwańczyk, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Piotr Czachowski, Jerzy Engel)
(Rafał Patyra, Sebastian Mila, Piotr Włodarczyk)

18:45 Polsat Sport Extra
Mecz towarzyski: Ajax Amsterdam – RKC Waalwijk (Piotr Przybysz)

21:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Bayern Monachium – Chelsea Londyn (Marcin Feddek, Artur Wichniarek)

21:00 Polsat Sport Premium 2 | TVP 1
Liga Mistrzów: FC Barcelona – SSC Napoli (Bożydar Iwanow, Paweł Golański)
(Jacek Laskowski, Robert Podoliński)

22:00 Kanał Sportowy
Mój pierwszy raz (Tomasz Smokowski, Artur Siódmiak)

 

Niedziela 09.08.2020

10:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Dariusz Urbanowicz, Samuel Szczygielski)

11:00 Polsat Sport | PolsatSport.pl 12:25 PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Przemysław Iwańczyk, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Artur Wichniarek, Paweł Golański, Jacek Jaroszewski)

14:30 Weszło FM
Magazyn Ligi Mistrzów (Kamil Kania, Rafał Kowalczyk, Jarosław Koliński, Antoni Partum)

14:30 Polsat Sport News
Mecz towarzyski: Feyenoord Rotterdam – Sparta Rotterdam (Grzegorz Michalewski)

17:30 Polsat Sport Extra
Premiership: Kilmarnock FC – Celtic Glasgow (Piotr Przybysz, Dariusz Dziekanowski)

20:00 Weszło TV | Weszło FM
Quiz (Paweł Paczul, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Jakub Olkiewicz, Damian Smyk)

21:35 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)

 

Poniedziałek 10.08.2020

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Samuel Szczygielski, Paweł Paczul)

10:25 Onet | Kanał Sportowy 11:30 Kanał Sportowy Extra
Misja Futbol (Tomasz Smokowski, Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk)

18:00 Newonce
Kick Off (Przemysław Rudzki, Michał Gutka)

18:30 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Szymon Janczyk, Ireneusz Mamrot)

19:00 Newonce
La Polemica (Dominik Piechota, Aleksander Kowalczyk)

19:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Studio (Paulina Chylewska, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Artur Wichniarek, Paweł Golański)

19:30 Weszło FM
Odkrywamy karty: Cracovia Kraków (Adam Kotleszka, Paweł Gołaszewski, Kamil Jagodyński)

21:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Inter Mediolan – Bayer Leverkusen (Cezary Kowalski – z Dusseldorfu)

21:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Europy: Manchester United – FC Kopenhaga (Marcin Feddek, Maciej Żurawski)

21:00 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Paweł Wilkowicz, Piotr Żelazny)

22:00 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

 

Wtorek 11.08.2020

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Kamil Gapiński, Jakub Białek, Czesław Michniewicz, Radosław Nawrot, Łukasz Bobruk, Piotr Piotrowicz)

14:00 Kanał Sportowy | Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Wietnam (Adam Kotleszka, Maciej Sobczak, Kamil Olsztyński)

16:30 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Damian Gąska, Piotr Szymczuk)

18:00 Sport.pl
Sekcja Piłkarska (Paweł Wilkowicz, Dawid Szymczak, Tomasz Ćwiąkała, Michał Zachodny)

19:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Studio (Przemysław Iwańczyk, Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski, Artur Wichniarek, Maciej Żurawski)

19:00 Ipla
Do jednej bramki (Paweł Ciszek, Bożydar Iwanow)

20:30 Weszło FM
Odkrywamy karty: Pogoń Szczecin (Samuel Szczygielski, Paweł Paczul, Mateusz Janiak, Krzysztof Ufland)

21:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Wolverhampton Wanderers – Sevilla FC (Cezary Kowalski – z Dusiburga)

21:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Europy: Szachtar Donieck – FC Basel (Grzegorz Michalewski, Tomasz Hajto)

22:00 Kanał Sportowy
Hejt Park (Tomasz Smokowski, Szymon Jadczak)

22:20 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

 

Środa 12.08.2020

02:30 Polsat Sport
MLS: Portland Timbers – Orlando City (Tomasz Lach, Przemysław Łagożny)

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Adam Kotleszka, Samuel Szczygielski, Marcin Długosz, Eryk Delinger)

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Jarosław Królewski)

13:00 Kanał Sportowy
Top 10 (Tomasz Smokowski, Leszek Milewski)

13:00 Weszło FM
Głos Portowców (Bartosz Ślusarski, Maciej Chudzik, Patryk Zarzeczański, Maciej Młodzikowski)

17:00 Kanał Sportowy
Najlepsza Liga Świata (Michał Pol, Wojciech Kowalczyk, Jakub Kręcidło, Marcin Borzęcki, Janusz Michalik)

17:30 Weszło FM
Odkrywamy karty: Lechia Gdańsk (Kamil Kania, Paweł Paczul, Tomasz Galiński, Tomasz Osowski)

18:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Studio (Paulina Chylewska, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Artur Wichniarek, Piotr Czachowski)

19:00 Weszło FM
Odkrywamy karty: Zagłębie Lubin (Samuel Szczygielski, Leszek Milewski, Przemysław Michalak, Paweł Gołaszewski, Romuald Kujawa)

21:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Atalanta Bergamo – Paris Saint-Germain (Szymon Rojek – z Lizbony)

23:00 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Piotr Sobczyński)

 

Czwartek 13.08.2020

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Dariusz Urbanowicz, Michał Łopaciński, Maciej Kurzajewski)

13:00 Weszło FM
Kiedyś to było: Finały Ligi Mistrzów 2005-08 (Kamil Kania, Michał Kołkowski, Mariusz Moński)

15:00 Weszło FM
Trójmiasto jest nasze (Paweł Paczul, Jerzy Jastrzębowski, Kamil Mazek)

16:00 Weszło FM
Jak uczyć futbolu (Przemysław Mamczak, Michał Kwietniewski, Michał Naulewicz)

16:10 Polsat Sport
Puchar Polski: Ślęza Wrocław – Wigry Suwałki (Grzegorz Michalewski, Przemysław Łagożny)

18:00 ETOTO
Piłkarski Quiz Pod Napięciem (Mateusz Borek, Edward Durda, Tomasz Kłos, Michał Żewłakow, Tomasz Frankowski)

18:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Studio (Przemysław Iwańczyk, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Artur Wichniarek, Dariusz Dziekanowski)

18:45 Polsat Sport News
Mecz towarzyski: Ajax Amsterdam – FC Utrecht (Tomasz Lach)

19:00 Kanał Sportowy
Hejt Park (Michał Pol, Robert Makłowicz)

19:00 Weszło FM
Odkrywamy karty: Wisła Płock (Samuel Szczygielski, Mateusz Rokuszewski)

19:30 Eleven Sports 2
LaLiga2: Girona FC – UD Almeria (Marcin Gazda, Mateusz Majak)

20:30 Polsat Sport
Puchar Polski: Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok (Mariusz Hawryszczuk, Paweł Golański)

21:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: RB Lipsk – Atletico Madryt (Bożydar Iwanow – z Lizbony)

22:00 CANAL+ Sport
LaLiga2: Elche CF – Real Saragossa (Piotr Domagała, Leszek Orłowski)

23:00 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)

500PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO