Ruch Wysokie Mazowieckie – Znicz Pruszków. Typy, kursy (14.08.2020)

14.08.2020

Pierwsza runda Pucharu Polski trwa w najlepsze. W ramach 1/32 finału, Ruch Wysokie Mazowieckie zagra na własnym obiekcie ze Zniczem Pruszków. Faworytem spotkania jest ekipa gości. 

Ruch Wysokie Mazowieckie – Znicz Pruszków zapowiedź (piątek, 16:00)

Zespół gospodarzy to ekip,a która na co dzień rywalizuje w III lidze grupy I. Piłkarze Ruchu Wysokie Mazowieckie rozegrali już pierwszy mecz nowego sezonu. Drużyna wygrała u siebie z ekipą Huragan Morąg 2:0.

Tym razem zadanie będzie zdecydowanie trudniejsze. Znicz Pruszków to klub II ligi, który zakończył rozgrywki 2019/2020 na ósmym miejscu. Finisz kampanii był dla zespołu z Pruszkowa niezwykle udany. Znicz wygrał trzy mecze z rzędu, pokonując m.in. Widzew Łódź na wyjeździe.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

W przeszłości obie ekipy mierzyły się dwukrotnie. W 2010 roku padł remis 1:1 w ramach rywalizacji II ligi wschodniej. Z kolei niecałe dwanaście miesięcy później, Znicz Pruszków zdeklasował rywala na własnym obiekcie, zwyciężając z Ruchem Wysokie Mazowieckie aż 5:2.

Ruch Wysokie Mazowieckie – Znicz Pruszków kursy bukmacherów

Faworytem spotkania jest ekipa gości. Kurs na zwycięstwo Znicza wynosi 1.65. Z kolei remis w tym meczu oszacowano na kurs 4.10. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 4.50.

Ruch Wysokie Mazowieckie – Znicz Pruszków typy

Znicz Pruszków nie powinien mieć większych problemów, by przejść do kolejnej rundy. W związku z tym, typujemy zwycięstwo gości w regulaminowym czasie gry.

Ruch Wysokie Mazowieckie – Znicz Pruszków | Typ: Znicz Pruszków wygra mecz 1.65 @ Betclic

Ruch Wysokie Mazowieckie – Znicz Pruszków | Typ: Znicz Pruszków wygra i powyżej 1.5 gola 1.86 @ Betclic