Bordeaux – Nantes. Typy, kursy (21.08.2020)

21.08.2020

Po przedwczesnym zakończeniu rozgrywek w sezonie 2019/2020 we Francji drużyny Ligue 1 ponownie staną do boju, a w meczu inaugurującym sezon 2020/2021 zmierzą się ze sobą ekipy Bordeaux oraz Nantes. Która z nich lepiej spisze się podczas otwarcia sezonu?

Bordeaux – Nantes zapowiedź

Początek rozgrywek we Francji czy Holandii będzie niezwykle trudny dla większości drużyn, ponieważ nie będzie wiadomo, czego można się po poszczególnych zespołach spodziewać. Piłkarze obu ekip rozegrają dzisiaj pierwszy mecz o jakąkolwiek stawkę od niespełna pół roku, co może znacząco wpłynąć na ich poczynania. Brak rytmu meczowego nie powinien stanowić jednak aż tak wielkiego problemu, jeśli tylko spojrzymy na doskonale radzące sobie drużyny PSG oraz Olympique Lyon w Lidze Mistrzów.

Oba zespoły rozegrały oczywiście kilka spotkań kontrolnych w okresie przygotowawczym, w których z lepszej strony (pod względem wyników) prezentowało się Nantes. Kanarki rozegrały 3 spotkania wygrywając 2 oraz 1. remisując. Bordeaux było nieco bardziej zapracowane, gdyż zagrało 1 mecz więcej, jednak wyniki nie były już tak dobre – zwycięstwo, 2 remisy oraz porażka. Na postawę gospodarzy może wpłynąć także zmiana trenera, gdyż Jean-Louis Gasset rozpoczął pracę z Żyrondystami niespełna 2 tygodnie temu.

Patrząc na mecze bezpośrednie faworytem tej potyczki mogą być piłkarze Girondins Bordeaux, którzy na 5 ostatnich konfrontacji pokonywali Nantes czterokrotnie.

Bordeaux – Nantes kursy

Zdaniem STS nieznacznym faworytem tego spotkania jest zespół Bordeaux, na które zwycięstwo wystawiono kurs 2.50. Remis w Totolotku to kurs 2.90, a zwycięstwo Nantes 3.25.

Bordeaux – Nantes typy

Kurs na zwycięstwo gospodarzy jest niezwykle kuszący. Biorąc pod uwagę ostatnie starcia bezpośrednie Bordeaux z Nantes nie widywaliśmy w tych meczach zbyt wielu goli. Typujemy dzisiaj podobny przebieg spotkania.

Bordeaux – Nantes | Typ: Bordeaux wygra @2.50 STS

Bordeaux – Nantes | Typ: Under 2,5 gola @1.45 STS