Niemcy – Hiszpania. Typy, kursy (03.09.2020)

03.09.2020

W czwartek rozpoczną się emocje związane z kolejną edycją Ligi Narodów i już pierwszego dnia czeka nas arcyciekawie zapowiadający się pojedynek Niemców z Hiszpanami. Starcie dwóch europejskich i światowych potentatów oznacza ogromne emocje dla fanów piłki nożnej. Która ekipa wyjdzie z tego meczu zwycięsko?

Niemcy – Hiszpania zapowiedź (czwartek, 20:45)

W konfrontacji obu zespołów trudno doszukać się jakichkolwiek aspektów przemawiających w zdecydowanym stopniu za którymkolwiek z nich. Zarówno Niemcy, jak i Hiszpania bardzo pewnie przeszli przez eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 solidarnie zdobywając pierwsze miejsce w swoich grupach. Hiszpanie przeszli przez całe eliminacje bez porażki remisując zaledwie 2 starcia – z Norwegią oraz Szwecją. Ostatnie potknięcie La Furia Roja to listopad 2018 roku i spotkanie w Lidze Narodów z Chorwacją przegrane 2:3.

Jeśli chodzi natomiast o Niemców, to w grupie eliminacyjnej do Euro 2020 ponieśli oni jedną porażkę, jednak strata punktów z powracającą do absolutnej czołówki Holandią wielkiej ujmy nie przynosi. Co więcej, była to jedyna porażka Die Mannschaft na przestrzeni ostatnich dwóch lat, co pozwala znaleźć analogię do postawę wyżej opisywanych Hiszpanów.

Patrząc na same powołania Joachima Loewa oraz Luisa Enrique, to obaj zdecydowali się na danie szansy głównie graczom młodym i perspektywicznym. Na papierze wydaje się, że lepiej ten proces wygląda u Niemców, którzy nawet pomimo braku powołań dla graczy Bayernu Monachium oraz RB Lipsk prezentują się bardzo solidnie. W szeregach gości już na pierwszy rzut oka widać za to brak nominalnych napastników, co może stanowić dla nich największy problem.

Niemcy – Hiszpania kursy

Analizując kursy bukmacherskie w STS można zauważyć, że na papierze jest to niezwykle wyrównany pojedynek. Zwycięstwo Niemców to kurs 2.40, remis 3.25, a zwycięstwo Hiszpanów 3.05.

Niemcy – Hiszpania typy

Pomimo braku kilku ważnych zawodników z Bayernu oraz RB Lipsk to Niemcy wyglądają na lepszą drużynę. W reprezentacji Hiszpanii również będziemy mogli zobaczyć wiele nowych twarzy, co pokazuje tylko ogromną przebudowę obu kadr. Typujemy jednak minimalne zwycięstwo gospodarzy, którzy o wiele lepiej prezentują się przede wszystkim w formacji ofensywnej.

Niemcy – Hiszpania | Typ: Niemcy wygrają @2.40 STS

Niemcy – Hiszpania | Typ: Niemcy wygrają + BTTS @4.40 STS