Finlandia – Walia. Typy, kursy (03.09.2020)

03.09.2020

Jednym z dwóch pojedynków grupy 4 dywizji B Ligi Narodów w czwartek będzie starcie Finlandii z Walią. Dla gospodarzy tej konfrontacji będzie to debiut w dywizji B po wygraniu swojej grupy w poprzedniej edycji tych rozgrywek. Czy dla Finów debiut ten okaże się szczęśliwy?

Finlandia – Walia zapowiedź (czwartek, 20:45)

Finowie z bardzo dobrej strony pokazali się podczas pierwszej edycji Ligi Narodów. W swojej grupie, w której mierzyli się oni z Węgrami, Grecją oraz Estonią bez większych problemów zajęli pierwsze miejsce i awansowali dalej. Co więcej, niezwykle udane były także dla Nordyków eliminacje do Euro 2020, gdyż po zaciętej walce udało im się zająć 2. miejsce w swojej grupie i wywalczyć pierwszy w historii awans na europejski czempionat.

Również Walijczycy wywalczyli awans, jednak o końcowy rezultat musieli oni drżeć do samego końca zapewniając sobie upragniony cel dopiero dzięki zwycięstwu w bezpośrednim meczu z Węgrami. Dla Brytyjczyków będzie to trzeci występ na Mistrzostwach Europy, drugi z rzędu po niezwykle udanej przygodzie w Euro 2016. Walka o awans do dywizji A zapowiada się na bardzo zaciętą, gdyż obok Finów i Walijczyków zobaczymy w tej grupie również reprezentacje Bułgarii oraz Irlandii. Faworytem do awansu, przynajmniej na papierze, wydaje się być drużyna prowadzona przez Ryana Giggsa. Pozostałe zespoły nie pozostają jednak bez szans i na pewno w każdym meczu będą walczyły o pełną pulę punktów.

Finlandia – Walia kursy

Mimo gry na wyjeździe to reprezentacja Walii jest w tej potyczce faworytem zdaniem STS, gdyż na ich zwycięstwo ujrzymy kurs 2.40. Podział punktów jest określony kursem 3.20, a zwycięstwo Finów kursem 3.09.

Finlandia – Walia typy

Walijczycy powinni naszym zdaniem wywalczyć w tym pojedynku zwycięstwo, choć nie przewidujemy w tym starciu gradu bramek. Piłkarze Ryana Giggsa grają z reguły wyrafinowany, pragmatyczny futbol, co może oznaczać wynik w okolicach 0:1, 0:2.

Finlandia – Walia | Typ: Bale strzeli gola @2.40 STS

Finlandia – Walia | Typ: Poniżej 2,5 gola @1.55 STS