Arka Gdynia – Puszcza Niepołomice. Typy, kursy (4.09.2020)

04.09.2020

Arka Gdynia w pierwszym meczu drugiej kolejki 1. Ligi zagra z Puszczą Niepołomice. Czy podopieczni Ireneusza Mamrota wygrają swój drugi ligowy mecz z rzędu?

Arka Gdynia – Puszcza Niepołomice zapowiedź

Gdynianie w ubiegłym sezonie pożegnali się z ekstraklasą na kilka kolejek przed końcem sezonu. Od początku jednak mówiło się, że do rozgrywek 1. Ligi Arkowcy podejdą w roli faworyta. Udowodnili to zresztą w pierwszym ligowym spotkaniu, pokonując GKS Jastrzębie. Dwie bramki zdobył wówczas wypożyczony z Lecha Juliusz Letniowski, natomiast po jednym trafieniu dołożyli Kamil Mazek i Szymon Drewniak.

Tymczasem Puszcza nieudanie rozpoczęła nowy sezon. Podopieczni Tomasza Tułacza przegrali bowiem u siebie z beniaminkiem, Resovią Rzeszów aż 0:3. W meczu z Arką raczej będą chcieli udowodnić, że poprzednie spotkanie było wypadkiem przy pracy.

Po raz ostatni zespoły zmierzyły się ze sobą jeszcze w 2014 roku. Wówczas górą była drużyna z Gdyni, która wygrała 3:2. Jak zakończy się najbliższy pojedynek?

Arka Gdynia – Puszcza Niepołomice kursy bukmacherów

Wyraźnym faworytem według bukmacherów są Arkowcy. Kurs na zwycięstwo drużyny z Gdyni wynosi 1.50, natomiast na triumf ich rywali 6.11. Z kolei szanse na remis oceniono na 4.50.

Arka Gdynia – Puszcza Niepołomice typy

Patrząc na ostatnią postawę zespołu Ireneusza Mamrota, powinniśmy się spodziewać w tym meczu kilku goli. Liczba bramek powyżej dwóch jest tutaj bardzo prawdopodobna. Ostatnio Arkowcy zdobyli trzy gole w pierwszej połowie, może tak samo będzie i tym razem.

Arka – Puszcza | Typ: Powyżej 2.5 goli @1.70 STS

Arka – Puszcza | Typ: Arka strzeli pierwszego gola w pierwszej połowie @1.90 STS