GKS Bełchatów – Miedź Legnica. Typy, kursy (5.09.2020)

05.09.2020

GKS Bełchatów w drugiej kolejce czeka trudne zadanie, chociaż gra u siebie. Zespół zmierzy się bowiem z Miedzią, która aspiruje do awansu.

GKS Bełchatów – Miedź Legnica zapowiedź

W pierwszym meczu sezonu drużyna z Bełchatowa zmierzyła się z beniaminkiem z Łęcznej. Górnik okazał się jednak wyraźnie lepszy, pokonując podopiecznych Marcina Węglewskiego 3:0. Bełchatowianie, którzy mają za sobą trudny sezon, na pewno chcieliby się odbić od ligowego dna, na którym się znajdują po pierwszej kolejce 1. ligi.

Tymczasem piłkarze z Legnicy mogą być zadowoleni z wcześniejszego spotkania. Drużyna pokonała u siebie 3:1 Sandecję, zapewniając sobie trzy punkty praktycznie jeszcze w pierwszej połowie. Dwie bramki dla zespołu zdobył wówczas Kamil Zapolnik, a jedną Nemanja Mijusković.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

W ubiegłym sezonie Miedź wygrała w Legnicy 3:0, natomiast mecz w Bełchatowie zakończył się remisem 1:1. Czy GKS ponownie urwie punkty rywalom na własnym stadionie?

GKS Bełchatów – Miedź Legnica kursy

Według bukmacherów faworytem tego spotkania są legniczanie. Kurs na wygraną Miedzi wynosi 1.99, natomiast na zespół gości 3.60. Szanse na remis oceniono na kurs 3.45.

GKS Bełchatów – Miedź Legnica typy

Miedź ostatnio pokazała przewagę już w pierwszej połowie. To może wskazywać, że tym razem może być tak samo. Nieco bardziej ryzykownym zagraniem byłoby postawienie na brak gola dla bełchatowian. Nie jest jednak tajemnicą, że zespół nie zachwyca skutecznością.

Bełchatów – Miedź | Typ: Miedź strzeli gola w pierwszej połowie @1.89 Totolotek

Bełchatów – Miedź | Typ: Bełchatów nie strzeli gola @2.77 Totolotek