Holandia – Włochy. Typy, kursy (7.09.2020)

07.09.2020

W ramach drugiego spotkania w „polskiej grupie”, Holandia zmierzy się w Amsterdamie z Włochami. Faworytem tego starcia jest ekipa gospodarzy, która ma już na swoim koncie pierwsze zwycięstwo. 

Holandia – Włochy zapowiedź (poniedziałek, 20:45)

Holendrzy mogą być zadowoleni ze starcia z Polską. Co prawda reprezentacja „Oranje” wygrała 1:0 za sprawą bramki Bergwijna, jednakże podopieczni Dwighta Lodewegesa byli na murawie zdecydowanie lepszą ekipą, a wynik starcia nie do końca odzwierciedla przebieg rywalizacji.

Jednym punktem z kolei musieli zadowolić się Włosi, którzy ostatecznie zremisowali 1:1 we Florencji z Bośnią i Hercegowiną. Co ciekawe, na prowadzenie w 57. minucie tej potyczki wyszli goście za sprawą bramki Edina Dżeko. Gola na wagę jednego punktu zdobył dziesięć minut później Stefano Sensi.

Po raz ostatni Holandia mierzyła się z Włochami w 2018 roku w ramach meczu towarzyskiego. Rywalizacja obu reprezentacji w Turynie zakończyła się wynikiem 1:1. Gola dla gospodarzy zdobył Zaza, natomiast trafienie dla gości zaliczył Nathan Ake.

Holandia – Włochy kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Holandia. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2.35. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.20. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 3.18.

Holandia – Włochy typy

To może być jedno z najciekawszych poniedziałkowych spotkań w Lidze Narodów. Choć Holandia wydaje się nieznacznym faworytem potyczki, to Włosi z pewnością spróbują zakończyć wrześniowe zgrupowanie zwycięstwem. Przypuszczamy, iż obie ekipy strzelą w tym meczu bramkę.

Holandia – Włochy | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.85 @ STS

Holandia – Włochy | Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 2.35 @ STS