Gruzja – Macedonia Północna. Typy, kursy (8.09.2020)

08.09.2020

Gruzja w ramach rozgrywek Ligi Narodów podejmie u siebie Macedonię Północną. Czy Gruzini będą kontynuować serię zwycięstw?

Gruzja – Macedonia Północna zapowiedź

W pierwszej kolejce fazy grupowej Ligi Narodów Gruzini pokonali na wyjeździe Estonię 1:0. Gola na wagę trzech punktów zdobył znany Polakom z występów w Koronie Kielce Nika Kaczarawa. Należy zwrócić uwagę, że reprezentacja prowadzona przez Vladimira Weissa wyjątkowo dawno nie grała u siebie, nawet pomijając zawieszenie rozgrywek z powodu koronawirusa. Może to okazać się dla drużyny motywacją, mimo braku kibiców na trybunach.

Również kadra Macedonii Północnej rozpoczęła Ligę Narodów od zwycięstwa. Zespół pokonał 2:1 Armenię, od samego początku kontrolując przebieg spotkania rozgrywanego u siebie. Warto jednak dodać, że oba gole nie padły z gry, a po rzutach karnych.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Obie reprezentacje nigdy nie miały okazji zmierzyć się w bezpośrednim pojedynku. Która z drużyn po wtorkowym meczu będzie miała pozytywny bilans meczów z rywalami?

Gruzja – Macedonia Północna kursy

Zdaniem bukmacherów, faworytem tego starcia jest zespół gospodarzy. Kurs na wygraną Gruzji wynosi 2.29, natomiast na triumf ich rywali 3.35. Tymczasem szanse na remis ustalono na kurs 2.95.

Gruzja – Macedonia Północna typy

Reprezentacja Macedonii Północnej nie gra u siebie, aczkolwiek kadra zespołu wydaje się na tyle dobra, że zespół powinien znaleźć drogę do bramki. Macedończycy zresztą ostatnio zdobywali gole w pierwszej połowie – może tak będzie i tym razem?

Gruzja – Macedonia Płn. | Typ: Macedonia Płn. powyżej 0.5 goli @1.54 BetClic

Gruzja – Macedonia Płn. | Typ: Macedonia Płn powyżej 0.5 goli w pierwszej połowie @2.70 BetClic