Luksemburg – Czarnogóra. Typy, kursy (8.09.2020)

08.09.2020

Luksemburg we wtorkowym spotkaniu Ligi Narodów zmierzy się z Czarnogórą. Czy drużyna gości udowodni, że zasługuje na miano wyraźnych faworytów w tym starciu?

Luksemburg – Czarnogóra zapowiedź

Pierwsze spotkanie obecnej edycji Ligi Narodów zakończyło się dla Luksemburczyków dość szczęśliwie. Zespół do przerwy przegrywał 0:1 na wyjeździe z Azerbejdżanem. W drugiej połowie jednak najpierw gola samobójczego zdobył jeden z rywali, a następnie wynik spotkania ustalił po rzucie karnym Gerson Fernandes.

Z kolei Czarnogórcy w poprzednim meczu pokonali na wyjeździe Cypr 2:0. Wynik otworzył w 60. minucie Stevan Jovetić, który zresztą trzynaście minut później ponownie znalazł drogę do bramki. Tym samym Czarnogóra zajmuje obecnie pierwsze miejsce w grupie Ligi Narodów.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Zespoły jak na razie zmierzyły się ze sobą raz, w 2013 roku. Wówczas Czarnogórcy odnieśli okazałe zwycięstwo 4:1 na wyjeździe. Czy najbliższy mecz drużyn zakończy się podobnie?

Luksemburg – Czarnogóra kursy

Faworytem tego pojedynku jest drużyna gości – tak twierdzą bukmacherzy. Kurs na wygraną Czarnogóry wynosi 1.99, natomiast na triumf Luksemburga 4.00. Z kolei kurs na remis wynosi 3.15.

Luksemburg – Czarnogóra typy

Wyjazdy do Luksemburga nie zawsze są łatwe, jednak Czarnogórcom powinno wystarczyć umiejętności, by wywalczyć tutaj trzy punkty. Może kolejnego gola w tej edycji Ligi Narodów zdobędzie Stevan Jovetić?

Luksemburg – Czarnogóra | Typ: Czarnogóra wygra @1.99 BetClic

Luksemburg – Czarnogóra | Typ: Stevan Jovetić strzeli gola @2.41 BetClic