GKS Tychy – Sandecja Nowy Sącz. typy, kursy (12.09.2020)

12.09.2020

GKS Tychy w tę sobotę podejmie u siebie Sandecję Nowy Sącz. Który z zespołów wygra swój pierwszy mecz w sezonie?

GKS Tychy – Sandecja Nowy Sącz zapowiedź

W dwóch pierwszych meczach sezonu 2020/2021 tyszanie zgromadzili punkt, nie zdobywając ani gola. W pierwszym spotkaniu, mimo zdecydowanej przewagi, GKS bezbramkowo zremisował ze Stomilem. Z kolei w drugim podopieczni Artura Derbina zostali rozgromieni przez Zagłębie Sosnowiec 0:3.

Również piłkarze Sandecji nie mają za sobą udanych meczów. Drużyna z Nowego Sącza przegrała oba pierwsze ligowe spotkania – najpierw 1:3 z Miedzią, a następnie 0:1 z Termalicą. W pierwszym spotkaniu piłkarze przegrywali do przerwy 0:3, natomiast w drugiej skutecznie się bronili do 61. minuty.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

W ubiegłym sezonie lepszy bilans zanotował zespół z Nowego Sącza. Mecz u siebie zawodnicy Sandecji wygrali 1:0, natomiast w Tychach zremisowali 2:2. Jak będzie tym razem?

GKS Tychy – Sandecja Nowy Sącz kursy

Faworytem bukmacherów w tym spotkaniu są gospodarze. Kurs na wygraną GKS-u wynosi 2.12, natomiast ich rywali 3.35. Remis wydaje się tutaj najmniej prawdopodobny (kurs 3.55).

GKS Tychy – Sandecja Nowy Sącz typy

Tyszanie do tej pory skutecznie bronili się do przerwy, więc może i tym razem zachowają czyste konto w pierwszej połowie? Spotkanie zapowiada się na wyrównane, jednak oba zespoły nie błyszczały skutecznością na początku sezonu.

Tychy – Sandecja | Typ: Tychy nie stracą gola w pierwszej połowie @1.57 BetClic

Tychy – Sandecja | Typ: Poniżej 2.5 goli @1.99 BetClic