ŁKS Łódź – Stomil Olsztyn. Typy, kursy (12.09.2020)

12.09.2020

ŁKS Łódź w drugim swoim pierwszoligowym meczu w tym sezonie zmierzy się ze Stomilem Olsztyn. Czy łodzianie udowodnią, że są jednym z faworytów do awansu do ekstraklasy?

ŁKS Łódź – Stomil Olsztyn zapowiedź

Łódzki Klub Sportowy jak na razie rozegrał jedno spotkanie w 1. Lidze, gdyż skorzystał z opcji przerwy w trakcie meczów reprezentacyjnych. Zespół ma na koncie trzy punkty, zdobyte w starciu z Odrą Opole. Wówczas łodzianie wygrali na wyjeździe 4:0, a bramki zdobywali Michał Trąbka, Samu Corral, Pirulo i Łukasz Sekulski.

Również piłkarze Stomilu do tej pory tylko raz w sezonie zaprezentowali się w 1. Lidze. Drużyna z Olsztyna zremisowała 0:0 z GKS-em Tychy na wyjeździe. Należy jednak wspomnieć o tym, że podopieczni Adama Majewskiego nie oddali ani jednego celnego strzału w tym pojedynku.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Poprzednie mecze zespołów miały miejsce w 2018 roku. Wówczas w pierwszoligowym starciu w Łodzi ŁKS wygrał 1:0, natomiast spotkanie w Olsztynie zakończyło się remisem 2:2.

ŁKS Łódź – Stomil Olsztyn kursy

Według bukmacherów faworytem tego pojedynku jest ŁKS. Kurs na zwycięstwo łodzian wynosi 1.49, natomiast ich rywali aż 7.20. Również kurs na remis jest dość wysoki – 4.20.

ŁKS Łódź – Stomil Olsztyn typy

Nawet patrząc na pierwszoligowe realia, ŁKS powinien zakończyć to spotkanie wygraną. Może nawet o podobnych rozmiarach, jak w starciu z Odrą Opole? Więcej niż jeden gol dla łodzian może okazać się tutaj oczywistością.

ŁKS – Stomil | Typ: ŁKS wygra @1.49 BetClic

ŁKS – Stomil | Typ: ŁKS strzeli powyżej 1.5 goli @1.72 BetClic