Bruk-Bet Termalica Nieciecza – GKS Bełchatów. Typy, kursy (12.09.2020)

12.09.2020

Po dwóch zwycięstwach z rzędu, Bruk-Bet Termalica Nieciecza spróbuje kontynuować dobrą serię. Rywalem piłkarzy Mariusza Lewandowskiego w 3. kolejce będzie GKS Bełchatów.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – GKS Bełchatów zapowiedź (sobota, 20:00)

Sympatycy zespołu z Niecieczy nie mogli wyobrazić sobie lepszego startu sezonu. Bruk-Bet wygrał bowiem dwa spotkania, nie tracąc przy tym bramki. Najpierw zespół Mariusza Lewandowskiego pokonał 1:0 u siebie Zagłębie Sosnowiec, a następnie również 1:0 wygrał na wyjeździe z Sandecją.

W GKS-ie z kolei panują mieszane uczucia. W pierwszej kolejce zespół z Bełchatowa przegrał 0:3 na wyjeździe z beniaminkiem rozgrywek, Górnikiem Łęczna. Zespół zrekompensował się kibicom, zwyciężając u siebie w następnej serii gier z Miedzią Legnica. Z dorobkiem trzech punktów GKS Bełchatów zajmuje trzynastą pozycję w tabeli.

Obie ekipy dwukrotnie rywalizowały w ubiegłym sezonie. Dwa razy górą był Bruk-Bet Termalica Nieciecza, który najpierw wygrał 2:1 u siebie, a następnie zwyciężył 2:0 na wyjeździe.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – GKS Bełchatów kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.57. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 4.15. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 5.72.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – GKS Bełchatów typy

Podopieczni Mariusza Lewandowskiego nie powinni mieć większych problemów z pokonaniem sobotniego rywala. W związku z tym, typujemy pewną wygraną gospodarzy.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – GKS Bełchatów | Typ: Bruk-Bet Termalica Nieciecza wygra mecz i powyżej 1.5 bramki 1.95 @ STS

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – GKS Bełchatów | Typ: Bruk-Bet Termalica Nieciecza wygra przewagą minimum dwóch trafień 2.75 @ STS