Arkadiusz Milik odrzucił wielkie pieniądze z Romy!

15.09.2020

Arkadiusz Milik był już na ostatniej prostej transferu do Romy. Jak się okazuje, piłkarz odrzucił od “Giallorossich” kontrakt w wysokości 5 milionów euro rocznie.

Transfer był blisko

Wydawało się, że saga transferowa z udziałem reprezentanta Polski powoli dobiega końca. W ostatnich dniach pojawiła się bowiem informacja o tym, że piłkarz wkrótce ma zasilić Romę, która już dogadała się z Napoli w kwestii kosztu transakcji. Transfer 26-letniego napastnika miał wynieść 20 milionów euro + 5 milionów euro bonusów.

Milik odrzucił duże pieniądze

Z informacji “La Gazzetta dello Sport” wynikało, że Arkadiusz Milik otrzymał od Romy propozycję wysokiego kontraktu. Umowa miała opiewać na pięć milionów euro rocznie, co byłoby zdecydowanie wyższą kwotą niż tę, którą piłkarz otrzymuje w Napoli. Według doniesień włoskiego magazynu, reprezentant Polski odrzucił jednak tę ofertę “Giallorossich”.

Transfer Milika do Napoli nie dojdzie do skutku, co może zablokować dwa inne ruchy transferowe. Wówczas Edin Dżeko miałby trafić do Juventusu, natomiast do Rzymu piłkarz “Starej Damy” Mattia De Sciglio.

Transferu nie będzie?

W ostatnich dniach pojawiły się pogłoski o zainteresowaniu piłkarzem ze strony RB Lipsk, aczkolwiek 26-latek podobno nie jest zainteresowany przenosinami do tego klubu. Może jednak piłkarz pozostanie w swoim dotychczasowym klubie i odejdzie dopiero po zakończeniu kontraktu – czyli w przyszłym roku.