Widzew Łódź – ŁKS Łódź. Typy, kursy (16.09.2020)

16.09.2020

Widzew Łódź w najbliższej kolejce 1. Ligi zmierzy się z ŁKS-em. Który z zespołów wygra pierwsze od trzech lat derby Łodzi?

Widzew Łódź – ŁKS Łódź zapowiedź

Podopieczni Enkeleida Dobiego nie mogą być zadowoleni z pierwszych meczów po powrocie do 1. Ligi. Zespół najpierw przegrał z Radomiakiem 1:4, a następnie z Chrobrym 0:3. Widzew w tej chwili ma na koncie zero punktów i najgorszy bilans bramkowy w lidze, przez co zamyka tabelę. Na usprawiedliwienie łodzianie mogą powiedzieć, że jeszcze nie rozgrywali meczu na własnym stadionie. Po pierwszych kolejkach trudno szukać jednak w zespole jasnych punktów.

Tymczasem ŁKS radzi sobie jak na razie doskonale – wręcz przeciwnie niż lokalny rywal. Podopieczni Wojciecha Stawowego mają na koncie dwa efektowne zwycięstwa – 4:0 z Odrą Opole i 3:0 ze Stomilem. Zespół zajmuje w tej chwili drugie miejsce w lidze, aczkolwiek pierwsza Termalica rozegrała o jeden mecz więcej.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Ostatnie derby Łodzi miały miejsce jeszcze w 2017 roku, gdy obie drużyny grały w III lidze. Mecz na stadionie ŁKS-u zakończył się remisem 2:2, natomiast na stadionie Widzewa żadna ze stron nie zdobyła gola. Czy tym razem również zakończy się podziałem punktów?

Widzew Łódź – ŁKS Łódź kursy

Według bukmacherów faworytem tego spotkania jest zespół gości. Kurs na wygraną ŁKS-u wynosi 1.83, natomiast ich rywali 3.95. Z kolei szanse na remis oceniono na kurs 3.70.

Widzew Łódź – ŁKS Łódź typy

W lepszej formie obecnie wydaje się być ŁKS i to raczej podopieczni Wojciecha Stawowego zdobędą trzy punkty. Derby Łodzi to jednak mecze inne niż wszystkie, dlatego piłkarze Widzewa powinni się tutaj dodatkowo zmotywować i strzelić przynajmniej jednego gola. Raczej zmusi ich do tego fakt, że rywale będą chcieli kilkakrotnie tego dokonać, tak jak w poprzednich kolejkach.

Widzew – ŁKS | Typ: Widzew strzeli gola @1.43 Totolotek

Widzew – ŁKS | Typ: Obie drużyny strzelą, ale ŁKS wygra @3.55 Totolotek