Shamrock Rovers – AC Milan. Typy, kursy (17.09.2020)

17.09.2020

Shamrock Rovers czeka niełatwe zadanie – zespół zmierzy się u siebie z Milanem. Sprawa wyniku wydaje się być tutaj przesądzona już przed meczem.

Shamrock Rovers – AC Milan zapowiedź

Drużyna gospodarzy w tej chwili zajmuje pozycję lidera irlandzkiej Premier Division. Po jedenastu kolejkach zespół ma na koncie 29 punktów – dziewięć zwycięstw i dwa remisy. Nie jest jednak tajemnicą, że najbliższe spotkanie Ligi Europy dla Shamrock wydaje się być formalnością.

Podopieczni Stefano Pioliego są tutaj wyraźnym faworytem i wszystko wskazuje na ich zwycięstwo. “Rossoneri” do tej pory w meczach towarzyskich mierzyli się z zespołami Serie B. Wszystkie kończyły się zwycięstwami Milanu oraz zdobyczą przynajmniej trzech goli. Najbardziej skuteczny był 18-letni napastnik Lorenzo Colombo, który zanotował trzy trafienia. Może młody piłkarz wyjdzie w pierwszym składzie w najbliższym spotkaniu Ligi Europy?

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Faworyt jest tutaj oczywisty. Spotkanie powinno być jednak frajdą dla gospodarzy, którzy rzadko kiedy mają możliwość zmierzyć się z rywalem z jednej z czołowych Lig Europy. Nie zmienia to faktu, że wygrana gości powinna być tutaj wyraźna.

Shamrock Rovers – AC Milan kursy

Kursy bukmacherów nie pozostawiają złudzeń gospodarzom. Zwycięstwo Milany wydaje się być oczywiste, a kurs na triumf  zespołu jest bardzo niski (1.08). Wydaje się, że Shamrock (kurs 20.48) nie zagrożą rywalom, choćby remisując (10.50).

Shamrock Rovers – AC Milan typy

“Rossoneri” są ostatnio bardzo skuteczni, dlatego też nie powinno zdziwić, jeśli mecz zakończy się pogromem, choćby różnicą czterech goli. Postawienie na wygraną Milanu w pierwszej połowie nie powinno również być sporym ryzykiem.

Shamrock – Milan | Typ: Milan wygra pierwszą połowę @1.42 Totolotek

Shamrock – Milan | Typ: Powyżej 3.5 goli @2.13 Totolotek