Łokomotiw Płowdiw – Tottenham. Typy, kursy (17.09.2020)

17.09.2020
Ostatnia aktualizacja 18 września, 2020 o 13:03

Swoją przygodę z eliminacjami do Ligi Europy rozpoczyna Tottenham. Zespół Jose Mourinho zagra w Bułgarii z ekipą Łokomotiwu Płowdiw. 

Łokomotiw Płowdiw – Tottenham zapowiedź (czwartek, 18:00)

Łokomotiw Płowdiw ma już za sobą pierwszy mecz rozgrywany w ramach kwalifikacji do LE. Bułgarski zespół zmierzył się na wyjeździe z ekipą Iskra. Mecz rozgrywany w Czarnogórze zakończył się zwycięstwem gości 1:0. Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył Dimitar Krasimirov Iliev, który wykorzystał rzut karny w 75. minucie potyczki.

Piłkarze Łokomotiwu w kontekście rywalizacji w Lidze Europy, mogą powtórzyć swój rezultat z ubiegłej kampanii. Drużyna zakończyła bowiem swoją przygodę na trzeciej rundzie eliminacyjnej. Aby jednak tak się stało, Łokomotiw Płowdiw musi pokonać Tottenham. To zadanie z pewnością będzie bardzo trudne.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Podopieczni Jose Mourinho dość niespodziewanie rozpoczynają przygodę w europejskich pucharach od kwalifikacji do LE. Londyński klub tym samym wraca do tych rozgrywek po prawie czterech latach przerwy. Nastroje w szeregach „Kogutów” z pewnością nie są najlepsze. Zespół przegrał bowiem na inaugurację sezonu z Evertonem. Mimo to, Tottenham powinien nie mieć żadnych problemów w trakcie czwartkowej rywalizacji.

Łokomotiw Płowdiw – Tottenham kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Tottenham. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 1.25. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 6.00. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 12.

Łokomotiw Płowdiw – Tottenham typy

Tottenham wybrał się do Bułgarii w najsilniejszym składzie. Choć Jose Mourinho zapewne przeprowadzi kilka zmian w składzie, to wyjściowa jedenastka „Kogutów” i tak powinna być bardzo silna. Typujemy pewne zwycięstwo londyńskiej ekipy.

Łokomotiw Płowdiw – Tottenham | Typ: Tottenham do przerwy i cały mecz 1.69 @ Betclic 

Łokomotiw Płowdiw – Tottenham | Typ: Tottenham wygra różnicą minimum dwóch bramek 2.65 @ Betclic