Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław. Typy, kursy (19.09.2020)

19.09.2020

Pogoń Szczecin w trwającej kolejce PKO Ekstraklasy zagra ze Śląskiem Wrocław. Czy podopieczni Kosty Runjaicia wygrają drugi mecz w tym sezonie?

Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław zapowiedź

“Portowcy” po pierwszych trzech ligowych kolejkach zgromadzili na koncie cztery punkty. W pierwszej kolejce przegrali z Cracovią 1:2, następnie pokonali 1:0 Piasta Gliwice, a ostatnio zremisowali z Wisłą Kraków. Tym samym drużyna zajmuje ósme miejsce w lidze.

Tymczasem Śląsk znajduje się obecnie na podium, na trzeciej pozycji. Zespół Vitezslava Lavicki ma na koncie siedem punktów po zwycięstwach nad Piastem (3:1) i Wisłą Kraków (3:1) i remisie z Lechem Poznań (3:3). Wrocławianie są w czołówce ligowej zarówno pod względem punktów, jak i zdobytych bramek.

Należy zauważyć, że cztery z pięciu ostatnich bezpośrednich starć zespołów zakończyły się remisem. Czy tym razem również gra będzie wyrównana i na tablicy wyników będzie widnieć rezultat 0:0, 1:1 albo 2:2, jak było w ostatnich pojedynkach?

Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław kursy

Zdaniem bukmacherów mecz powinien zakończyć się wygraną gospodarzy. Kurs na zwycięstwo Pogoni wynosi 2.30, natomiast na triumf ich rywali 3.22. Szanse na remis ustalono na kurs 3.25.

Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław typy

Trzy ostatnie pojedynki zespołów kończyły się remisem, więc tutaj można oczekiwać tego samego. W ostatnich spotkaniach wrocławianie trafiali do siatki w obu połowach. Może tym razem będziemy świadkami wyniku 2:2?

Pogoń – Śląsk | Typ: Remis @3.25 STS

Pogoń – Śląsk | Typ: Śląsk strzeli gola w obu połowach @4.65 STS