Korona Kielce – Górnik Łęczna. Typy, kursy (20.09.2020)

20.09.2020

Korona Kielce w najbliższym meczu 1. Ligi zagra u siebie z Górnikiem Łęczna. Czy podopieczni Macieja Bartoszka wygrają drugi mecz w tym sezonie?

Korona Kielce – Górnik Łęczna zapowiedź

Kielczanie w trzech meczach ligowych zgromadzili pięć punktów. W pierwszym spotkaniu zespół zremisował z Chrobrym 1:1, następnie pokonał GKS Jastrzębie 3:2, a ostatnio zremisował 0:0 z Puszczą. Można więc powiedzieć, że drużyna rozpoczęła sezon mniej udanie niż inni spadkowicze z ekstraklasy – ŁKS i Arka, którzy zanotowali komplet zwycięstw.

Tymczasem beniaminek z Łęcznej radzi sobie jak na razie przyzwoicie. Zespół rozegrał na razie dwa mecze, z Bełchatowem (3:0) i Resovią (2:0), gromadząc sześć punktów. W obu spotkaniach gole zdobywał Bartosz Śpiączka.

Po raz ostatni zespoły zmierzyły się w oficjalnych meczach w sezonie 2016/2017, gdy występowały w ekstraklasie. Wówczas mecz w Kielcach zakończył się wygraną gospodarzy 2:1, natomiast w Łęcznej było 4:0 dla Górnika. Jak będzie tym razem?

Korona Kielce – Górnik Łęczna typy

Bukmacherzy twierdzą, że pojedynek powinien zakończyć się zwycięstwem gospodarzy. Kurs na wygraną Korony wynosi 2.30, natomiast na triumf Łęcznej 3.13. Tymczasem szanse na remis ustalono na kurs 3.35.

Korona Kielce – Górnik Łęczna kursy

Kielczanie są skuteczni u siebie, natomiast piłkarze Górnika ostatnio prezentowali dobrą dyspozycję strzelecką. To może wskazywać na bramki z obu stron w tym spotkaniu. Więcej goli w meczach tych dwóch drużyn pada jednak po przerwie, na co również trzeba zwrócić uwagę.

Korona – Łęczna | Typ: Obie drużyny strzelą gola @1.80 STS

Korona – Łęczna | Typ: Więcej goli w drugiej połowie @2.05 STS