Lech Poznań – Warta Poznań. Typy, kursy (20.09.2020)

20.09.2020

Lech Poznań zagra w niedzielę pierwsze derby Poznania od 25. lat. Czy “Kolejorz” zgodnie z przewidywaniami pokona Wartę?

Lech Poznań – Warta Poznań zapowiedź

Podopieczni Dariusza Żurawia na razie bardziej skoncentrowali się na występach w europejskich pucharach. “Kolejorz” zgromadził do tej pory w ekstraklasie tylko dwa punkty – remisując z Wisłą Płock 2:2 i Śląskiem Wrocław 3:3. Może w derbach Poznania nastąpi przełamanie?

Również Warta jeszcze ani razu nie wygrała w obecnych rozgrywkach. Zespół przegrał po 0:1 z Lechią Gdańsk i Zagłębiem Lubin, natomiast w minionej kolejce zremisował 0:0 z Piastem Gliwice. Warto dodać, że podopieczni Piotra Tworka nie mają jeszcze na koncie ani jednej bramki, jednak można powiedzieć, że są solidni w defensywie.

Dla drużyn z Poznania będzie to pierwsze ligowe starcie od 1995 roku. Wówczas obie drużyny po raz ostatni miały okazję zmierzyć się w rozgrywkach ekstraklasy. Co nas czeka w najbliższych derbach?

Lech Poznań – Warta Poznań kursy

Zdaniem bukmacherów, spotkanie powinno zakończyć się pewną wygraną “Kolejorza”. Kurs na triumf Lecha oceniono na 1.52, na zwycięstwo Warty na 5.57, natomiast remis na 4.65.

Lech Poznań – Warta Poznań typy

Warciarze nie zdobyli gola w trzech ostatnich ligowych meczach, dlatego również przeciwko Lechowi może być im trudno. Obrona zespołu jest jednak solidna i nie dopuści do straty wielu bramek.

Lech – Warta | Typ: Poniżej 3.5 goli @1.43 STS

Lech – Warta | Typ: Warta nie strzeli gola @2.35 STS

fot. Przemysław Szyszka/lechpoznan.pl