Zagłębie Lubin – Cracovia. Typy, kursy (20.09.2020)

20.09.2020

Zagłębie Lubin w niedzielne popołudnie rozegra swój tysięczny mecz w ekstraklasie, a jego rywalem będzie Cracovia. Czy będzie to dla “Miedziowych” udany jubileusz?

Zagłębie Lubin – Cracovia zapowiedź

“Miedziowi” do tej pory zgromadzili sześć punktów. Zespół Martina Seveli w dwóch pierwszych kolejkach pokonał rywali z Poznania – Lecha (2:1) i Wartę (1:0). W minionej kolejce Zagłębie jednak przegrało na wyjeździe z Rakowem Częstochowa 1:2. Należy zauważyć, że w każdym z pierwszych meczów drużyna znajdowała drogę do siatki rywala.

Tymczasem piłkarze Cracovii mogą mówić o przeciętnym początku sezonu. “Pasy” obecnie zajmują ostatnie miejsce w lidze, aczkolwiek jest to spowodowane karą pięciu punktów ujemnych za udział w aferze korupcyjnej. Do tej pory podopieczni Michała Probierza wygrali 2:1 z Pogonią i zremisowali 1:1 z beniaminkami – Podbeskidziem i Stalą.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Piłkarze z Dolnego Śląska w ostatnich meczach z Cracovią nie mieli szczęścia. W czterech poprzednich pojedynkach wygrywała drużyna “Pasów”, natomiast raz zakończyło się remisem 1:1. Czy “Miedziowi” przerwą swoją passę już w niedzielę?

Zagłębie Lubin – Cracovia kursy

Faworytem bukmacherów w tym pojedynku jest drużyna Zagłębia. kurs na zwycięstwo lubinian wynosi 2.30, natomiast ich rywali 3.25. Z kolei szanse na remis oceniono na kurs 3.60

Zagłębie Lubin – Cracovia typy

Pojedynki zespołów ostatnio nie obfitowały w bramki i tak może być też tym razem. Często w takich właśnie meczach swoje sytuacje wykorzystuje Damjan Bohar. Może Słoweniec w tym meczu znajdzie drogę do bramki?

Zagłębie – Cracovia | Typ: Poniżej 2.5 goli @2.05 Totolotek

Zagłębie – Cracovia | Typ: Damjan Bohar strzeli gola @2.35 Totolotek