Czesław Michniewicz zostanie nowym trenerem Legii?

21.09.2020

Czesław Michniewicz, jak informuje Janekx89, w najbliższym czasie może objąć posadę trenera Legii. To oznacza, że dni Aleksandara Vukovicia w Warszawie są już policzone?

Koniec Vukovicia w Legii?

Ostatnie tygodnie nie są udane dla Aleksandara Vukovicia. Wielu ekspertów krytykuje styl gry zespołu, zresztą nie bez powodu. Ostatnie wyniki Legii Warszawa nie napawają zespołu optymizmem, a czarę goryczy mogło przelać spotkanie z Górnikiem Zabrze. Legioniści wówczas przegrali u siebie aż 1:3 z podopiecznymi Marcina Brosza.

Michniewicz nowym trenerem

Janekx89 poinformował na Twitterze, że serbski trener Legii ma już następcę. Według jego informacji, funkcję trenera Legionistów ma objąć Czesław Michniewicz, obecny selekcjoner reprezentacji Polski U-21. Te doniesienia wywołały lawinę komentarzy ze strony ekspertów, a także kibiców Legii i… Lecha.

Trener będzie łączyć dwie funkcje?

Czesław Michniewicz do tej pory prowadził już dziewięć klubów ekstraklasy. Jego największymi sukcesami są mistrzostwo Polski w sezonie 2006/2007 z Zagłębiem Lubin i Puchar oraz Superpuchar Polski z Lechem Poznań (2004).

Od 2017 roku Michniewicz prowadzi młodzieżową reprezentację Polski. W razie objęcia stanowiska trenera Legii, miałby dzielić obie funkcje.

Fot. YouTube