Cercle Brugge –  Sint-Truidense VV. Typy, kursy (21.09.2020)

21.09.2020

Cercle Brugge w poniedziałkowy wieczór zmierzy się z Sint-Truiden na własnym stadionie. Który z zespołów bardziej odskoczy strefie spadkowej po tej kolejce?

Cercle Brugge –  Sint-Truidense VV zapowiedź

Drużyna z Brugii udanie rozpoczęła sezon, pokonując w pierwszych spotkaniach z Royal Antwerp i Mechelen, przegrywając tylko ze Standardem Liege. W ostatnich dwóch kolejkach zespół jednak dwukrotnie przegrał, nie zdobywając gola. Można więc powiedzieć, że drużynie trafił się trochę trudniejszy czas.

Z kolei Sint-Truiden wygrało do tej pory tylko jeden mecz – na początku sezonu z Gent, co było dużą sensacją. Od tamtej pory drużyna zanotowała dwa remisy i dwie porażki.

Poprzednie pojedynki zdecydowanie przemawiają za zespołem gospodarzy. Trzy ostatnie mecze zespołów kończyły się zwycięstwem Cercle, raz remisem i raz wygraną Sint-Truiden. Czy drużyna gości postara się przełamać dwie passe w tym spotkaniu?

Cercle Brugge –  Sint-Truidense VV kursy

Bukmacherzy przewidują w tym pojedynku wygraną zespołu z Brugii. Szanse na zwycięstwo gospodarzy oceniono na kurs 2.25, szanse gości na 3.10, a remis na 3.50.

Cercle Brugge –  Sint-Truidense VV typy

Obie drużyny jak na razie zdobywają więcej goli w drugiej połowie. Poza tym, nie można się tutaj spodziewać kanonady – zespoły ostatnio były niezbyt skuteczne (Sint-Truiden więcej goli zdobywa u siebie).

Cercle – Sint-Truiden | Typ: Poniżej 3.5 goli @1.45 STS

Cercle – Sint-Truiden | Typ: Więcej goli w drugiej połowie @2.00 STS