Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok. Typy, kursy (21.09.2020)

21.09.2020

Piast Gliwice w ostatnim spotkaniu 4. kolejki PKO Ekstraklasy podejmie u siebie Jagiellonię. Czy niechlubna passa gliwiczan dobiegnie końca?

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok zapowiedź

Gliwiczanie niezbyt udanie rozpoczęli nowy sezon ligowy. W pierwszych trzech spotkaniach zgromadzili tylko punkt – w ostatnim meczu zremisowali z Wartą Poznań 0:0. Z kolei wcześniej podopieczni Waldemara Fornalika przegrali kolejno ze Śląskiem (0:2) i Pogonią (0:1). Drużyna skoncentrowała się bardziej na europejskich pucharach, aczkolwiek odbiło się to na ligowych wynikach.

Tymczasem podopieczni Bogdana Zająca w tym sezonie nie zanotowali jeszcze ani jednej porażki. Najpierw zremisowali z Wisłą Kraków 1:1, potem pokonali 2:1 Legię, a następnie zremisowali 2:2 z Podbeskidziem.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Cztery ostatnie pojedynki zespołów kończyły się wygranymi Piasta. Co więcej, w poprzednich trzech gliwiczanie wygrali przewagą dwóch bramek. Jak będzie tym razem?

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok kursy

Według bukmacherów, faworytem jest drużyna gospodarzy. Kurs na zwycięstwo Piasta wynosi 2.10, natomiast ich rywali 3.54. Z kolei szanse na remis ustalono na kurs 3.55.

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok typy

W tym pojedynku raczej trudno spodziewać się wielu bramek – Piast ostatnio w lidze traci mało goli, ale także ich nie zdobywa. Może jednak w tym spotkaniu dojdzie do przełamania gliwiczan i gola zdobędzie Piotr Parzyszek?

Piast – Jagiellonia | Typ: Poniżej 2.5 goli @1.82 Totolotek

Piast – Jagiellonia | Typ: Piotr Parzyszek strzeli gola @2.45 Totolotek